Komponenty Światłowodowe
Sobota, 14 grudnia
Szukaj produktu:
 PATCHCORDY SC-SC
 PATCHCORDY SC-LC
 PATCHCORDY LC-LC
 PATCHCORDY SC-FC
 PATCHCORDY LC-FC
 PATCHCORDY SC-ST
 PATCHCORDY LC-ST
 PATCHCORDY ST-ST
 PATCHCORDY E2000
 PATCHCORDY MPO
 AKTYWNE PATCHCORDY SFP+, QSFP


 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).