dostarczamy nowoczesne technologie
Środa, 19 czerwca
MADEX

Produkty marki MADEX

MADEX
MADEX
Fabryka Kabli Madex działa na rynku od 1988 roku. Firma specjalizuje się w produkcji miedzianych kabli telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych. Linie produkcyjne fabryki wyposażone są w maszyny i urządzenia najlepszych firm z branży maszyn kablowych Northampton Machinery Company, Henrich oraz Beta Lasermike.

Stałe utrzymanie wysokiej jakości produkcji jest możliwe dzięki wdrożeniu w 1997 roku Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. W pełni skomputeryzowane laboratorium badawczo-kontrolne, wyposażone w najnowsze urządzenia firmy AESA Cortaillod, pozwala na wszechstronną ocenę jakości użytych materiałów i wyrobu finalnego.

Oferowane przez Madex kable spełniają wymagania jakościowe stawiane współczesnym produktom branży kablowej. Potwierdzają to posiadane Certyfikaty. Jakość całego procesu produkcji kabli teleinformatycznych, nie tylko parametrów elektrycznych, potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty duńskiej firmy Third Party Testing 3P - honorowane na całym świecie. Każdy odcinek handlowy kabli komputerowych jest w pełni kontrolowany i dostarczany z wydrukiem parametrów.

Fabryka Kabli Madex jest uznanym dostawcą dla największych odbiorców kabli z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej.

Strona producenta: http://www.madex.pl/

zmień widokzmień widokzmień widok


na początek