dostarczamy nowoczesne technologie
Środa, 24 stycznia

Nowe wielowłóknowe patchcordy światłowodowe ze złączem MPO

 
patchcordy światłowodowe MPO
Komponenty światłowodowe » Patchcordy światłowodowe

Nowe wielowłóknowe patchcordy światłowodowe ze złączem MPO w ofercie!

Wielowłóknowe patchcordy ze złączami MPO pozwalają zaoszczędzić miejsce w przełącznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowość do 100Gb/s i niskie straty wtrąceniowe przy małych rozmiarach złącza.

Do oferty zostały wprowadzone patchcordy ze złączem MPO z jednej strony i dwunastoma złączami LC z drugiej o różnych długościach i typach włókna, a także patchcordy zakończone z obu stron wielowłóknowym złączem MPO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami.

 

Symbol

Nazwa

Jedn.

Cena netto

PATCHCORDY MPO
#07395 Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 1 m szt 162,00 PLN
#07392 Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 10 m szt 212,00 PLN
#07393 Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 15 m szt 251,00 PLN
#07394 Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 20 m szt 269,00 PLN
#07396 Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, włókno OM4, 3.0mm, 1 m szt 172,00 PLN
#08579 Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 10 m szt 299,00 PLN
#08580 Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 15 m szt 319,00 PLN
#08581 Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 20 m szt 345,00 PLN
#08582 Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, włókno OM4, 3.0mm, 10 m szt 392,00 PLN
#08583 Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, włókno OM4, 3.0mm, 15 m szt 469,00 PLN
#08584 Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, włókno OM4, 3.0mm, 20 m szt 545,00 PLN

 

Wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować do Działu Handlowego
Atel Electronics - Opole, ul. Oleska 121, tel. 77 / 455 60 76, fax 77 / 455 80 56
e-mail: cust@atel.com.pl, www.atel.com.pl
wersja do druku prześlij znajomym na początek