dostarczamy nowoczesne technologie
Wtorek, 15 października
opto22

OPTO 22

Opto 22 produkuje sprzęt i oprogramowanie, które łączy wszelkie rodzaje elektrycznych, mechanicznych i elektronicznych urządzeń i maszyn z siecią komputerową i komputerami.

Kontrolery Opto 22, I/O (moduły wejścia / wyjścia), przekaźniki SSR (solid-state relay) i oprogramowanie są wykorzystywane w automatyce przemysłowej, aplikacjach zdalnego monitorowania, zbierania danych (DAQ) i M2M (machine-to-machine).

Produkty firmy Opto 22 umożliwiają wykorzystanie standardowych systemów komputerowych do monitorowania, kontroli i zbierania danych ze wszelkich urządzeń istotnych dla prowadzenia przedsiębiorstwa.

Produkty Opto 22 tłumaczą dane pomiędzy maszynami a komputerami. Tłumaczenie to jest łatwe i mało kosztowne dzięki temu, że urządzenia Opto 22 zostały przygotowane do korzystania z powszechnych standardów komunikacji takich jak Ethernet i IP (Internet Protocol).

Atel Electronics jest jedynym dystrybutorem produktów Opto 22 w Polsce.

PRODUKTY

SNAP PAC System I/O Controllers Software Accessories Solid State Relays

System SNAP PAC

System SNAP PAC firmy Opto 22 to zintegrowany system składający się ze sprzętu i oprogramowania do automatyki przemysłowej, aplikacji zdalnego monitorowania i zbierania danych.

I/O

Analogowe, cyfrowe i szeregowe moduły I/O (wejścia/wyjścia), procesory I/O (brains), płyty montażowe, zasilacze dla I/O.
I/O od Opto 22 jest sławne ze względu na swoją niezawodność.

Większość modułów ma dożywotnią gwarancję.

Kontrolery

Programowane kontrolery do zdalnego monitorowania, kontroli i zbierania danych. Dodatkowo zasilacze i karty adapterowe wykorzystywane z kontrolerami.
Kontrolery Opto 22 mogą monitorować proste urządzenia lub kontrolować procesy w całej fabryce.

Oprogramowanie

Rozwijaj oprogramowanie sterowania procesem, twórz interfejsy HMI, łącz się z klientami OPC, konfiguruj I/O, lub rozwijaj swoje własne rozwiązania programowe i komunikuj się ze sprzętem Opto 22.

Jeśli szukasz firmware, sprawdź sekcję Wsparcie - Oprogramowanie - Firmware.

Akcesoria

Terminale operatorskie,
zestawy montażowe DIN, kable i płyty do rozszywania przewodów, karty adapterowe, narzędzia i części zamienne dla Twojego systemu Opto 22.

Solid State Relays

Optycznie izolowane przekaźniki SSR wszelkiego typu.

Wynaleźliśmy je i nasze nadal są najlepsze.