Akcesoria Komputerowe
Poniedziałek, 18 marca
Szukaj produktu:
#05602
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-GWS-1213-020K

Moduł GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 20 km, WDM TX:1310nm (Wave Optics, WO-GWS-1213-020K)

Port 1x 1000 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 20 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 ľm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu GBIC
Okres gwarancji 1 rok
Producent Wave Optics

GBIC WDM
Cena netto: 104,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP DWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

GBIC RJ-45

 

X2

 

X2 DWDM

 

XENPAK

 

XENPAK DWDM

 

XFP

 

XFP DWDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).