Komunikacja Przemysłowa
Środa, 26 lipca
Szukaj produktu:
#06735
Transceivery przemysłoweWAVE INDUSTRIALWO-SSL-1215-080K-I

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 80 km (WO-SSL-1215-080K-I)

Przemysłowa wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 80km. Długość fali TX 1550nm. Rozszerzony zakres temperatur pracy od -40 do 85°C.
Port 1x 1000 Mbps LC SM
Długość fali TX 1550 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 80 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Temperatura pracy -40°C ÷ 85°C
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok

Wersja standardowa:
#05682 WO-SSL-1215-080K

MODUŁY SFP JEDNOMODOWE
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 193,00 182,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Transceivery przemysłowe »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

MODUŁY SFP WIELOMODOWE

 

MODUŁY SFP JEDNOMODOWE

 

MODUŁY SFP WDM

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).