Komponenty Światłowodowe
Niedziela, 9 sierpnia
Szukaj produktu:
#06832
WYPRZEDAŻ
Patchcordy światłowodoweWAVE OPTICS#06832

Patchcord FC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze złączami FC/PC - FC/PC, dupleks (podwójne), długość 1m.
Tłumienność ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalność ≤0.2dB
Wytrzymałość na rozciąganie >10kg
Temperatura pracy -40 ÷ 80°C

« poprzedni produkt  |  następny produkt »     »pokaż na liście«
Cena netto: 14,00 12,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt

Patchcordy światłowodowe
zmień widokzmień widok [cena]

PATCHCORDY SC-SC

 

PATCHCORDY SC-LC

 

PATCHCORDY LC-LC

 

PATCHCORDY SC-FC

 

PATCHCORDY LC-FC

 

PATCHCORDY SC-ST

 

PATCHCORDY LC-ST

 

PATCHCORDY ST-ST

 

PATCHCORDY E2000

 

PATCHCORDY MPO

 

AKTYWNE PATCHCORDY SFP+, QSFP

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).