Komponenty Światłowodowe
Poniedziałek, 14 października
Szukaj produktu:
#08477
Patchcordy światłowodoweWAVE OPTICS#08477

Moduł QSFP+ 4x 10 Gbps LC MM, 150m (Wave Optics, WO-QSFP-SR4)

Wkładka typu QSFP+ 1x 10G przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem wielomodowym (MM) na odległość do 100m (OM3) lub 150m (OM4). Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.
Port 1x 40 Gbps LC MM MPO
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Maksymalny zasięg portu 100 m (na włóknach OM3),
150 m (na włóknach OM4)
Okablowanie portu 50/125, 62,5/125
DMI tak
Typ modułu QSFP+
Producent Wave Optics

AKTYWNE PATCHCORDY SFP+, QSFP
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 815,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Patchcordy światłowodowe
zmień widokzmień widok [cena]

PATCHCORDY SC-SC

 

PATCHCORDY SC-LC

 

PATCHCORDY LC-LC

 

PATCHCORDY SC-FC

 

PATCHCORDY LC-FC

 

PATCHCORDY SC-ST

 

PATCHCORDY LC-ST

 

PATCHCORDY ST-ST

 

PATCHCORDY E2000

 

PATCHCORDY MPO

 

AKTYWNE PATCHCORDY SFP+, QSFP

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).