Akcesoria Komputerowe
Poniedziałek, 25 marca
Szukaj produktu:
#08481
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-YDS-96XX-080K

Moduł X2 1x 10 Gbps SC SM, 80 km, DWDM (Wave Optics, WO-YDS-96xx-080K)

Port 1x 10Gbps
XAUI 4x 3.125Gbps
Długość fali każdy kanał DWDM
Zasięg portu 80 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 ľm
Dense Wave Division Multiplexing (DWDM) tak
Typ modułu X2
Producent Wave Optics
Numer kanału DWDM należy zgłosić przy składaniu zamówienia.

X2 DWDM
Moduł X2 DWDM, 10Gb, SC SM, 80km
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 4 830,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP DWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

GBIC RJ-45

 

X2

 

X2 DWDM

 

XENPAK

 

XENPAK DWDM

 

XFP

 

XFP DWDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).