Akcesoria Komputerowe
Środa, 19 czerwca
Szukaj produktu:
#08508
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-XWL-9627-010K

Moduł XFP 1x 10 Gbps LC SM, 10 km, WDM TX:1270nm, DDMI (Wave Optics, WO-XWL-9627-010K)

Wkładka typu XFP 10G przeznaczona do transmisji jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 10km. Długość fali TX 1270nm. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.
Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1270 nm
Długość fali RX 1330 nm
Zasięg portu 10 km
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu XFP
Okres gwarancji 1 rok
Producent Wave Optics

XFP
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 364,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP DWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

QSFP+

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

GBIC RJ-45

 

XFP

 

XFP DWDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).