Akcesoria Komputerowe
Środa, 21 sierpnia
Szukaj produktu:
#08913
Moduły SFP, XFP, GBICTP-LINKTL-SM311LM

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m, TX: 850 nm (TP-Link TL-SM311LM)

Port 1x 1000 Mbps LC MM
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Zasięg portu 550 m
Okablowanie portu 50/125, 62.5/125
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 5 lat
Producent TP-Link

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE
Cena netto: 75,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP DWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

QSFP+

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

GBIC RJ-45

 

XFP

 

XFP DWDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 

MODUŁY DEDYKOWANE

 
#05922
1 900,00 PLN



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).