Akcesoria Komputerowe
Czwartek, 24 września
Szukaj produktu:
#09038
Moduły SFP, XFP, GBICTP-LINKTXM431-LR

Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR)

  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK
Standardy i protokoły IEEE 802.3ae,
CSMA/CD,
TCP/IP
Długość fali 1310nm
Zasilanie 3,3V
Typ światłowodu 9/125um,
jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 10Gb/s
Typ portów LC/UPC
Moc nadajnika 0,5 dBm(Max),
-8,2dBm(Min)
Moc odbiornika 0.5dBm(Max),
-14.4dBm(Min)
Czułość -12,6dBm
Certyfikaty FCC,
CE
Dopuszczalna temperatura pracy 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca
Okres gwarancji 5 lat
Producent TP-Link

SFP+
Cena netto: 233,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

QSFP+

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

XFP

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 

MODUŁY DEDYKOWANE

 
#05922
1 900,00 PLN



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).