Akcesoria Komputerowe
Wtorek, 14 lipca
Szukaj produktu:
#09057
NOWOŚĆ
GPON / EPONTP-LINKP1201-08

Switch zarządzalny, 8x GPON, 4x Combo RJ-45 SFP+, 2x SFP+ 10G, 19" (TP-Link P1201-08)

  • Kompaktowy design urządzenia zapewnia większą swobodę w rozmieszczeniu sprzętu
  • Obsługa do 1024 urządzeń na jednostkę OLT (maks. split 1:128)
  • Wsparcie dwóch źródeł zasilania (zasilanie AC, DC lub mieszane)
  • Zaawansowane funkcje L2 oferują liczne opcje zastosowania urządzenia
  • Obsługa standardu OMCI ITU-T G.984.4/G.988, możliwość zdalnego zarządzania ONT
  • Konsola i dedykowany port do zarządzania pozapasmowego
  • Obsługa SNMP i zarządzania EMS
Port usługi 8 portów PON (gniazdo SFP)
Port zarządzania 1 port konsoli RJ45,
1 port konsoli USB typ C,
1 port 100/1000BASE-TX zarządzania pozapasmowego
Funkcje PON Obsługa standardów ITU-T G.984.x,
G.988,
Zarządzanie przez OMCI,
Współczynnik rozdzielania 1-128 na każdy port PON,
Obsługa 128-bitowego szyfrowania AES dla przesyłania i odbierania danych,
Algorytm DBA,
obsługa 5 typów DBA zarządzania ONU (konfiguracja zdalna,
aktualizacja,
monitorowanie),
Uwierzytelnianie ONU
Port Wł./wył. portu,
Konfiguracja prędkości i trybu dupleksu,
Konfiguracja funkcji kontroli przepływu 802.3x,
Storm Control Broadcast/Multicast/Unicast,
Port mirror
Adres MAC Tablica adresów MAC 64K,
Konfiguracja parametru Aging time,
Obsługa limitów adresów MAC,
Obsługa 10K statycznych adresów MAC,
Obsługa 256 adresów MAC typu czarna dziura
Funkcja Spanning Tree RSTP
LACP Obsługa agregacji łączy 802.1ad,
Równoważenie obciążenia w oparciu o S-MAC,
D-MAC,
S-IP,
D-IP
VLAN VLAN ID 1~4094,
Obsługa 802.1q VLAN,
Porty obsługują tryb Access,
Trunk i Hybrid,
Konfiguracja PVID,
Obsługa QinQ,
Obsługa translacji VLAN
Multicast IGMP v1/v2 snooping,
IGMP fast leave,
IGMP snooping querier,
VLAN Multicast
Funkcja QoS Obsługa QoS 802.1p,
4 kolejki priorytetowania,
Tryb harmonogramu kolejek SP,
WRR,
Obsługa podstawowej ACL,
rozszerzonej ACL i link ACL,
Podstawowa ACL- IP źródłowy,
Rozszerzona ACL- IP źródłowy,
IP docelowy,
port źródłowy,
port docelowy,
typ komunikatu DSCP i IP,
Link ACL- MAC źródłowy,
MAC docelowy,
VLAN ID,
typ Ethernet,
Obsługa priorytetu 802.1p,
VLAN ID,
TOS,
DSCP
Zarządzanie i obsługa Obsługa zarządzania przez CLI,
Obsługa funkcji Dual Image,
Zarządzanie EMS w oparciu o SNMP,
Port konsoli,
port zarządzania,
Zarządzanie w paśmie lub pozapasmowe,
Monitorowanie statusu działania,
2 poziomy zarządzania kontem,
Tworzenie kopii zapasowej i wczytywanie konfiguracji,
Aktualizacja oprogramowania przez FTP,
Zarządzanie dziennikiem zdarzeń,
Statystyki w czasie rzeczywistym,
Diagnostyka modułu optycznego OLT i ONT
Zasilanie nadmiarowe Obsługa dwóch źródeł zasilania,
Zasilanie AC,
DC lub AC+DC
Zużycie energii Maks. 70W
Waga 4 kg
Maks. współczynnik rozdzielenia 1-128
Zasięg transmisji 20 km
Prędkość transmisji Pobieranie 2,5Gb/s,
Wysyłanie 1,25Gb/s
Długość fali Tx 1490nm,
Rx 1310nm
Typ interfejsu SC/UPC
Typ światłowodu 9/125μm SMF (światłowód jednomodowy)
Moc Tx Klasa B+ 1,5dBm~5dBm,
Klasa C+ 3dBm~7dBm
Czułość Rx Klasa B+ -28dBm,
Klasa C+ -30dBm
Moc nasycenia Klasa B+ -8dBm,
Klasa C+ -12dBm
Typ obudowy 19",
metal
Bezwentylatorowy Nie,
cztery wentylatory
Wymiary zewnętrzne 440mm(L)*391mm(W)*44mm(H)
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°C ÷ 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie AC 90V~240V,
50/60Hz,
DC -36V~-72V
Producent TP-Link

Cena netto: 7 200,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

GPON / EPON
zmień widokzmień widok [cena]



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).