Komponenty 安iat這wodowe
字oda, 18 wrze郾ia
Szukaj produktu:
 PIGTAILE SC
#08688

Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 4,14 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08689

Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 4,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08690

Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 4,62 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08891

Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G657A1, 1m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G657A1, 1m
Cena netto: 4,25 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08598

Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G657A1, 2m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G657A1, 2m
Cena netto: 4,51 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08691

Pigtail SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m
Cena netto: 3,62 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08692

Pigtail SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m
Cena netto: 3,94 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08693

Pigtail SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m
Cena netto: 4,34 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08868

Pigtail SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM3, 1m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach. Typ w堯kna: OM3
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM3, 1m
Cena netto: 3,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08890

Pigtail SC/UPC, MM, 62,5/125, 0,9mm, w堯kno OM1, 1m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC, 62,5/125, 0,9mm, OM1, 1m
Cena netto: 3,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08685

Pigtail SC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy SC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 3,98 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08686

Pigtail SC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy SC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 4,22 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08687

Pigtail SC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu SC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy SC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 4,48 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PIGTAILE LC
#08679

Pigtail LC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/APC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 4,14 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08680

Pigtail LC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 4,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08681

Pigtail LC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/APC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 4,62 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08682

Pigtail LC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m
Cena netto: 3,62 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08683

Pigtail LC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m
Cena netto: 3,94 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08684

Pigtail LC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m
Cena netto: 4,34 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM3, 1m
Cena netto: 3,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08585

Pigtail LC/UPC, MM, 62,5/125, 0,9mm, w堯kno OM1, 2m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat逕odowy LC/UPC, MM, 62,5/125, 0,9mm, w堯kno OM1, 2m
Cena netto: 4,14 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08676

Pigtail LC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 3,98 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08677

Pigtail LC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 4,22 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08678

Pigtail LC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu LC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail LC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 4,48 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PIGTAILE FC
#08697

Pigtail FC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu FC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy wielomodowy FC/UPC, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m
Cena netto: 3,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08698

Pigtail FC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu FC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail FC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m
Cena netto: 4,14 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08699

Pigtail FC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu FC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail FC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m
Cena netto: 4,54 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08694

Pigtail FC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu FC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail FC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 4,22 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08695

Pigtail FC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu FC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail FC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 4,48 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08696

Pigtail FC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu FC/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail FC/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 4,69 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PIGTAILE ST
#08703

Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu ST/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy wielomodowy ST/UPC, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 1m
Cena netto: 3,62 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08704

Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu ST/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 2m
Cena netto: 3,94 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08705

Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m

安iat這w鏚 wielomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu ST/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, w堯kno OM2, 3m
Cena netto: 4,34 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08700

Pigtail ST/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 1m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu ST/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail ST/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 3,98 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08701

Pigtail ST/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 2m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu ST/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail ST/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 4,22 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08702

Pigtail ST/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

安iat這w鏚 jednomodowy o 鈔ednicy 0,9mm i d逝go軼i 3m, jednostronnie zako鎍zony z陰czem typu ST/PC. Przeznaczony do przy陰czania kabli dystrybucyjnych w prze陰cznicach.
WAVE OPTICS
Pigtail ST/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 4,48 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PIGTAILE E2000
#08709

Pigtail E2000/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czem E2000/APC, d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy E2000 APC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 34,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08710

Pigtail E2000/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czem E2000/APC, d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy E2000 APC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 35,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08711

Pigtail E2000/APC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czem E2000/APC, d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy E2000 APC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 36,10 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08706

Pigtail E2000/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m

Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czem E2000/UPC, d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy E2000 UPC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 1m
Cena netto: 34,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08707

Pigtail E2000/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m

Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czem E2000/UPC, d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy E2000 UPC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 2m
Cena netto: 35,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08708

Pigtail E2000/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m

Pigtail 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czem E2000/UPC, d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Pigtail 鈍iat這wodowy jednomodowy E2000 UPC, 9/125, 0,9mm, w堯kno G652D, 3m
Cena netto: 36,10 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%


 

Pomimo do這瞠nia wszelkich stara nie gwarantujemy, 瞠 publikowane materia造 s wolne od b喚d闚 lub rozbie積o軼i.
Uchybienia te nie mog by jednak podstaw do jakichkolwiek roszcze.
Zdj璚ia produkt闚, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mog nieznacznie odbiega od rzeczywistego wygl康u towar闚 znajduj帷ych si aktualnie w sprzeda篡.
W razie w徠pliwo軼i prosimy o kontakt z firm (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).