dostarczamy nowoczesne technologie
Poniedziałek, 2 sierpnia

PARTNERZY HANDLOWI

Firma Atel Electronics w ramach swojej oferty dystrybucyjnej regularnie współpracuje z ponad pięćdziesięcioma dostawcami z Dalekiego Wschodu. Stałych dostawców wybieramy wyłącznie spośród firm produkcyjnych. To kryterium wyboru dostawców jest gwarancją ciągłości i powtarzalności dostaw.

Importujemy ponadto produkty według indywidualnych zamówień specjalnych (w ilościach produkcyjnych). Przy realizacji takich zamówień możliwe jest wprowadzenie zmian zarówno parametrów technicznych w cyklu produkcyjnym towaru jak i sposobu pakowania czy też oznakowania towaru logo firmowym zamawiającego. Udział w licznych targach organizowanych na Dalekim Wschodzie oraz wieloletnie kontakty z producentami z Tajwanu, Chin, Hong Kongu, Korei, Singapuru i Japonii pozwoliły nam stworzyć obszerną bazę danych o setkach tysięcy produktów i tysiącach potencjalnych dostawców.

Doświadczeni pracownicy działu importu władający również językiem chińskim gwarantują sprawne rozwiązywanie problemów logistycznych i handlowych.