Przyrządy Pomiarowe
Niedziela, 22 kwietnia
Multimetry analogowe
AKTUALNOŚCI
Oferta urządzeń pomiarowych została uzupełniona o nową, ekonomiczną wersję kamery termowizyjnej ATC-02 - ATC-02D w cenie poniżej 1000 zł netto!

Kamera termowizyjna ATC-02D jest idealna do kontroli systemów wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania. Doskonale sprawdzi się również przy obrazowaniu temperatury rozdzielnic elektrycznych, elementów silników itp.

Obraz w podczerwieni rejestrowany jest przez matrycę o rozdzielczości 32x32, kamera charakteryzuje się czułością 0,15°C, dzięki temu na obrazie termowizyjnym można odnaleźć nawet najmniejsze różnice temperatury. więcej»
Nowe rejestratory temperatury i wilgotności w ofercie.

Urządzenia umożliwiają szybkie i dokładne monitorowanie temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Zaawansowana wersja rejestruje dodatkowo wartość ciśnienia atmosferycznego i wyposażona jest w wyświetlacz LCD, na którym na bieżąco można odczytać rejestrowane wartości.

Dołączone oprogramowanie dla systemu Windows pozwala na łatwy odczyt zarejestrowanych danych. więcej»
Nowe mierniki mocy optycznej w ofercie.

Ekonomiczne, łatwe w użyciu mierniki mocy optycznej zaprojektowane do pomiaru bezwzględnej mocy optycznej i względnej straty (tłumienności) na łączu światłowodowym. Mierniki cechuje szeroki zakres mierzonej mocy przy zachowaniu wysokiej dokładności pomiaru. Miernik VT22E został wyposażony dodatkowo w źródło światła widzialnego (VFL) .

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami. więcej»
Nowe urządzenia do lokalizacji i podstawowych testów okablowania a także do lokalizacji rur.

Do oferty wprowadziliśmy między innymi:
  • podstawowy szukacz analogowy z sondą i identyfikacją stanu linii telefonicznej;
  • cyfrowe szukacze par przewodów również z testerami okablowania i źródłem światła do podstawowej diagnostyki światłowodów;
  • zaawansowany tester okablowania z wyświetlaczem LCD i cyfrowym szukaczem par, umożliwia wykonanie podstawowej diagnostyki okablowania sieciowego - mapa połączeń, pomiar długości i odległości do uszkodzenia;
  • prosty w użyciu próbnik napięcia zmiennego z latarką;
  • lokalizatory rur metalowych jak i niemetalowych z dedykowaną rozwijaną sondą z modulowanym generatorem sygnału.
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami. więcej»
» Nowe mierniki jakości powietrza
» Nowa kamera termowizyjna ATC-02

Produkty firm:

MASTECH FLUKE NETWORKS
V&A FLUKE
DADI E-SUN
NOYAFA