Narzędzia Instalatorskie
Wtorek, 1 grudnia

NARZĘDZIA

Zaciskarki złączy modularnych
AKTUALNOŚCI
Nowe produkty marki NOYAFA

Tester okablowania Noyafa NF-8209 - wielozadaniowe urządzenie umożliwiające miedzy innymi przeprowadzenie testu okablowania sieciowego, wykrycie przerw, zwarcia, odwrócenia par. Dodatkowo jest wyposażone w generator sygnału z szukaczem par. Tester wykrywa również napięcie PoE wskazując jego standard (AT, AF lub inny) oraz jego wartość. Po podłączeniu do switcha umożliwia zapalenie diody sygnalizacyjnej przy gnieździe RJ-45 (funkcja "port flash"), ułatwiając odnalezienie konkretnego zakończenia sieciowego w urządzeniu.

Detektor wielofunkcyjny Noyafa NF-515. Urządzenie umożliwia precyzyjną lokalizację przewodów pod napięciem jak i metalowych i drewnianych elementów konstrukcyjnych, które mogą znajdować się w ścianach.

Profesjonalny lokalizator przewodów Noyafa NF-826 idealnie nadaje się do lokalizacji przewodów w ścianach, podłodze i pod powierzchnią gruntu. Umożliwia szybkie zlokalizowanie bezpieczników (wyłączników) i przypisanie ich do określonych obwodów. Z urządzeniem NF-826 łatwo można zlokalizować uszkodzenie (przerwy, zwarcia) w zabudowanych przewodach, np. systemach ogrzewania podłogowego. Bez problemu wykrywa również przewody pod napięciem i rury.

Kamera termowizyjna Noyafa NF-521 o rozdzielczości obrazu termowizyjnego 32x32 (1024 piksele) z dodatkową kamerą rejestrującą obraz w świetle widzialnym o rozdzielczości 2 megapikseli, co ułatwia zlokalizowanie punktów o wysokiej temperaturze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

więcej»

Produkty firm:

HANLONG