Komponenty 安iat這wodowe
Wtorek, 17 wrze郾ia
Szukaj produktu:
 PATCHCORDY SC-SC
#08604

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/APC, 9/125, dupleks, G652D 3.0mm, 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08605

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/APC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 2m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08606

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/APC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08607

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/APC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 5m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04500

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04520

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/APC, 9/125, dupleks, G652D 3.0mm, 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08894

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 1 m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08594

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08595

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 18,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08896

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 20,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08834

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08835

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 2m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08836

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy, SM, SC/APC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08837

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 5m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04501

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04521

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0,1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08597

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 1 m
Cena netto: 16,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08892

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 17,30 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08599

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08596

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G657A1, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 19,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#07435
WYPRZEDA

Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, simplex, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - SC/PC, simplex (pojedy鎍ze), d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Patchcord SC/APC-SC/UPC, SM, 9/125, simplex, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 7,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08608

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM SC/UPC-SC/UPC, 50/125, dupleks, OM2 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08609

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM SC/UPC-SC/UPC, 50/125, dupleks, OM2, 3.0mm, 2m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08610

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM SC/UPC-SC/UPC, 50/125, dupleks, OM2, 3.0mm, 3m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08611

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM SC/UPC-SC/UPC, 50/125, dupleks, OM2, 3.0mm, 5m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04502

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM SC/UPC-SC/UPC, 50/125, dupleks, OM2 3.0mm, 10m
Cena netto: 22,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04522

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM SC/UPC-SC/UPC, 50/125, dupleks, OM2 3.0mm, 15m
Cena netto: 27,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08867

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM, SC/UPC-SC/UPC, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08210

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 2m
Cena netto: 15,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08211

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08212

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 5m
Cena netto: 19,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08877

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM, SC/UPC-SC/UPC, 62,5/125, dupleks, OM1, 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08878

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM, SC/UPC-SC/UPC, 62,5/125, dupleks, OM1, 3.0mm, 2m
Cena netto: 16,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08879

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM, SC/UPC-SC/UPC, 62,5/125, dupleks, OM1, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08880

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM, SC/UPC-SC/UPC, 62,5/125, dupleks, OM1, 3.0mm, 5m
Cena netto: 20,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08881

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM, SC/UPC-SC/UPC, 62,5/125, dupleks, OM1, 3.0mm, 10m
Cena netto: 28,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08882

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MM, SC/UPC-SC/UPC, 62,5/125, dupleks, OM1, 3.0mm, 15m
Cena netto: 36,30 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08600

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/UPC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08601

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/UPC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 2m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08602

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy, SM, SC/UPC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08603

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/UPC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 5m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04503

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/UPC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04523

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - SC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/UPC-SC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY SC-LC
#08199

Patchcord SC/UPC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/UPC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord SC/UPC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08628

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SM SC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, G652D 3.0mm, 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08629

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 2m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08630

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 3m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08631

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 5m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04507

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy, SM SC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, G652D 3.0mm, 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04527

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08830

Patchcord SC/APC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08831

Patchcord SC/APC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 2m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08832

Patchcord SC/APC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 3m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08833

Patchcord SC/APC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 5m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04506

Patchcord SC/APC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04526

Patchcord SC/APC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/APC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/APC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08632

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08633

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, d逝go嗆 2m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08634

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08635

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04505

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, d逝go嗆 10m
Cena netto: 22,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04525

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 27,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

WAVE OPTICS
Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 15,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08213

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

WAVE OPTICS
Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 19,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08883

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC-LC/UPC, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08884

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 2m
Cena netto: 16,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08885

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08886

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 5m
Cena netto: 20,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08887

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC-LC/UPC, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 10m
Cena netto: 28,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08888

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, SC/UPC-LC/UPC, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 15m
Cena netto: 36,30 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08624

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/UPC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08625

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08626

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08627

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04504

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/UPC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04524

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/UPC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY LC-LC
#08616

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08617

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08618

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08619

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04510

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04530

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/APC - LC/APC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥60dB
Powtarzalno嗆 ≤0.1dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/APC-LC/APC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04544

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m. Typ w堯kna: OM1.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-LC/UPC, 62,5/125, dupleks, w堯kno OM1, 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08620

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy, MM, LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, OM2, 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08621

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08622

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08623

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04509

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 22,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04529

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 27,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08865

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 1m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08193

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 2m
Cena netto: 15,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08196

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08590

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 5m
Cena netto: 18,30 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08589

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 10m
Cena netto: 23,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08588

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 15m
Cena netto: 28,30 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08587

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 20 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 20m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 20m
Cena netto: 35,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08586

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 25 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 25m. Typ w堯kna: OM3.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 25m
Cena netto: 39,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08612

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08613

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08614

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08615

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04508

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy, SM LC/UPC-LC/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 1m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04528

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - LC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0,2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/UPC-LC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY SC-FC
#08640

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-FC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08641

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08642

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08643

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08636

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/UPC-FC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 16,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08637

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 17,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08638

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 17,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08639

Patchcord SC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 18,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY LC-FC
#08648

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy LC/UPC-FC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08649

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08650

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 16,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08651

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04537
WYPRZEDA

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m. Typ w堯kna: OM3
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-FC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 10m
Cena netto: 19,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04538
WYPRZEDA

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m. Typ w堯kna: OM3
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy, LC/UPC-FC/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 15m
Cena netto: 24,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04541
WYPRZEDA

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM3, 3.0mm, 20 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 20m. Typ w堯kna: OM3
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy, MM, LC/UPC-FC/UPC, 50/125, dupleks, OM3, 3.0mm, 20m
Cena netto: 27,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08644

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/UPC-FC/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 16,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08645

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m
Cena netto: 17,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08646

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m
Cena netto: 17,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08647

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - FC/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m
Cena netto: 18,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY SC-ST
#08656

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08657

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08658

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08659

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04512

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 10m
Cena netto: 22,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04532

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy SC/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 27,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08652

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/UPC-ST/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08653

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08654

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08655

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04511

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy,SM, SC/UPC-ST/UPC, 9/125, dupleks, G652D, 3.0mm, 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04531

Patchcord SC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami SC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno軼 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy SC/UPC-ST/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY LC-ST
#04548
WYPRZEDA

Patchcord LC/APC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/APC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/APC-ST/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10m
Cena netto: 17,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08664

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy LC/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08665

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08666

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08667

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04514

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy LC/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 10m
Cena netto: 22,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04534

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy LC/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 27,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08660

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/UPC-ST/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08661

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2m
Cena netto: 16,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08662

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3m
Cena netto: 17,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08663

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5m
Cena netto: 18,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04513

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/UPC-ST/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 10m
Cena netto: 21,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04533

Patchcord LC/UPC-ST/UPC, SM, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 15 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), jednomodowe ze z陰czami LC/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalno嗆 ≤0.2dB
Wytrzyma這嗆 na rozci庵anie >10kg
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy LC/UPC-ST/UPC, 9/125, dupleks, w堯kno G652D, 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 24,40 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY ST-ST
#04515

Patchcord ST/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 1 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami ST/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 1m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy ST/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 14,20 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04516

Patchcord ST/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 2 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami ST/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 2m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy ST/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 2m
Cena netto: 14,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04517

Patchcord ST/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 3 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami ST/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 3m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy ST/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 3m
Cena netto: 15,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04518

Patchcord ST/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 5 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami ST/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 5m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy ST/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 5m
Cena netto: 17,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04519

Patchcord ST/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 10 m

Przy陰cze 鈍iat這wodowe (patchcord), wielomodowe ze z陰czami ST/PC - ST/PC, dupleks (podw鎩ne), d逝go嗆 10m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy ST/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 10m
Cena netto: 22,80 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04535

Patchcord ST/UPC-ST/UPC, MM, 50/125, dupleks, w堯kno OM2, 3.0mm, 15 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, wielomodowy ze z陰czami ST/UPC - ST/UPC, dupleks, d逝go嗆 15m.
T逝mienno嗆 ≤0,30dB
Straty odbiciowe ≥30dB
Temperatura pracy -40 80蚓
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy wielomodowy ST/UPC-ST/UPC, 50/125, dupleks, w堯kno OM2 3.0mm, d逝go嗆 15m
Cena netto: 27,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY E2000
#08672

Patchcord E2000/APC-E2000/APC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/APC, simpleks, d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy jednomodowy E2000/APC-E2000/APC, 9/125, simpleks, w堯kno G652D 3.0mm, d逝go嗆 1m
Cena netto: 74,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08673

Patchcord E2000/APC-E2000/APC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/APC, simpleks, d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy E2000/APC-E2000/APC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2m
Cena netto: 75,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08674

Patchcord E2000/APC-E2000/APC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/APC, simpleks, d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy E2000/APC-E2000/APC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3m
Cena netto: 76,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08675

Patchcord E2000/APC-E2000/APC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/APC, simpleks, d逝go嗆 5m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy E2000/APC-E2000/APC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5m
Cena netto: 78,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08668

Patchcord E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/UPC, simpleks, d逝go嗆 1m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 1m
Cena netto: 74,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08669

Patchcord E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/UPC, simpleks, d逝go嗆 2m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 2m
Cena netto: 75,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08670

Patchcord E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/UPC, simpleks, d逝go嗆 3m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 3m
Cena netto: 76,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08671

Patchcord E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord 鈍iat這wodowy, jednomodowy ze z陰czami E2000/APC - E2000/UPC, simpleks, d逝go嗆 5m.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy E2000/UPC-E2000/UPC, SM, 9/125, simpleks, w堯kno G652D, 3.0mm, 5m
Cena netto: 78,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 PATCHCORDY MPO
#07395

Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 1 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czem MPO z jednej strony i dwunastoma z陰czami LC z drugiej pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM3. Z陰cze MPO 瞠雟kie (bez pin闚).
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 1m
Cena netto: 162,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#07392

Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 10 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czem MPO z jednej strony i dwunastoma z陰czami LC z drugiej pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM3. Z陰cze MPO 瞠雟kie (bez pin闚).
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 10m
Cena netto: 212,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#07393

Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 15 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czem MPO z jednej strony i dwunastoma z陰czami LC z drugiej pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM3. Z陰cze MPO 瞠雟kie (bez pin闚).
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 15m
Cena netto: 251,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#07394

Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 20 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czem MPO z jednej strony i dwunastoma z陰czami LC z drugiej pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM3. Z陰cze MPO 瞠雟kie (bez pin闚).
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 20m
Cena netto: 269,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#07396

Patchcord MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 1 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czem MPO z jednej strony i dwunastoma z陰czami LC z drugiej pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM4. Z陰cze MPO 瞠雟kie (bez pin闚).
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-LC/UPC, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 1m
Cena netto: 172,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08579

Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 10 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czami MPO pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM3. Z陰cza MPO 瞠雟kie (bez pin闚). Patchcord z przeplotem (typu B), przeznaczony do bezpo鈔edniego 陰czenia ze sob modu堯w 鈍iat這wodowych.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 10m
Cena netto: 299,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08580

Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 15 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czami MPO pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM3. Z陰cza MPO 瞠雟kie (bez pin闚). Patchcord z przeplotem (typu B), przeznaczony do bezpo鈔edniego 陰czenia ze sob modu堯w 鈍iat這wodowych.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 15m
Cena netto: 319,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08581

Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 20 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czami MPO pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM3. Z陰cza MPO 瞠雟kie (bez pin闚). Patchcord z przeplotem (typu B), przeznaczony do bezpo鈔edniego 陰czenia ze sob modu堯w 鈍iat這wodowych.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM3, 3.0mm, 20m
Cena netto: 345,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08582

Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 10 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czami MPO pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM4. Z陰cza MPO 瞠雟kie (bez pin闚). Patchcord z przeplotem (typu B), przeznaczony do bezpo鈔edniego 陰czenia ze sob modu堯w 鈍iat這wodowych.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 10m
Cena netto: 392,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08583

Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 15 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czami MPO pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM4. Z陰cza MPO 瞠雟kie (bez pin闚). Patchcord z przeplotem (typu B), przeznaczony do bezpo鈔edniego 陰czenia ze sob modu堯w 鈍iat這wodowych.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 15m
Cena netto: 469,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08584

Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 20 m

Wielow堯knowe patchcordy ze z陰czami MPO pozwalaj zaoszcz璠zi miejsce w prze陰cznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowo嗆 do 100Gb/s i niskie straty wtr帷eniowe przy ma造ch rozmiarach z陰cza.
Typ w堯kna OM4. Z陰cza MPO 瞠雟kie (bez pin闚). Patchcord z przeplotem (typu B), przeznaczony do bezpo鈔edniego 陰czenia ze sob modu堯w 鈍iat這wodowych.
WAVE OPTICS
Patchcord 鈍iat這wodowy MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, w堯kno OM4, 3.0mm, 20m
Cena netto: 545,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

 AKTYWNE PATCHCORDY SFP+, QSFP
#08477

Modu QSFP+ 4x 10 Gbps LC MM, 150m (Wave Optics, WO-QSFP-SR4)

Wk豉dka typu QSFP+ 1x 10G przeznaczona do transmisji podw鎩nym (duplex) 鈍iat這wodem wielomodowym (MM) na odleg這嗆 do 100m (OM3) lub 150m (OM4). Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu po陰czenia.
Port 1x 40 Gbps LC MM MPO
D逝go嗆 fali TX 850 nm
D逝go嗆 fali RX 850 nm
Maksymalny zasi璕 portu 100 m (na w堯knach OM3),
150 m (na w堯knach OM4)
Okablowanie portu 50/125, 62,5/125
DMI tak
Typ modu逝 QSFP+
Producent Wave Optics
WAVE OPTICS
Przew鏚 optyczny QSFP+, 4x 10Gb, LC MM
* Towar sprowadzany na zam闚ienie
Cena netto: 815,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08500

Przew鏚 optyczny QSFP+, aktywny; 1,0m (Wave Optics, WO-QSFP-40GB-AFO-01M)

Przew鏚 aktywny QSFP+ wykorzystywany do kr鏒kich po陰cze, jako zast瘼stwo dla modu堯w optycznych i patchcord闚
Przepustowo嗆 do 40 Gbps
Przepustowo嗆 do 40 Gbps
Typ modu逝 QSFP+
Pob鏎 mocy <0,5W
Zasilanie +3,3V
Temperatura pracy 0蚓70蚓
Kompatybilno嗆 QSFP+ MSA oraz RoHS
D逝go嗆 1m
Producent Wave Optics
Istnieje mo磧iwo嗆 zam闚ienia przy陰cza o dowolnej d逝go軼i (do 300m).
Pod specjalne zam闚ienia r闚nie przy陰cza o przepustowo軼i QSFP+ 56G.
WAVE OPTICS
Przew鏚 optyczny QSFP+, aktywny, 40Gb, 1m
Cena netto: 860,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08501

Przew鏚 optyczny QSFP+, aktywny; 2,0m (Wave Optics, WO-QSFP-40GB-AFO-02M)

Przew鏚 aktywny QSFP+ wykorzystywany do kr鏒kich po陰cze, jako zast瘼stwo dla modu堯w optycznych i patchcord闚
Przepustowo嗆 do 40 Gbps
Przepustowo嗆 do 40 Gbps
Typ modu逝 QSFP+
Pob鏎 mocy <0,5W
Zasilanie +3,3V
Temperatura pracy 0蚓70蚓
Kompatybilno嗆 QSFP+ MSA oraz RoHS
D逝go嗆 2m
Producent Wave Optics
Istnieje mo磧iwo嗆 zam闚ienia przy陰cza o dowolnej d逝go軼i (do 300m).
Pod specjalne zam闚ienia r闚nie przy陰cza o przepustowo軼i QSFP+ 56G.
WAVE OPTICS
Przew鏚 optyczny QSFP+, aktywny, 10Gb, 2m
Cena netto: 880,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08502

Przew鏚 optyczny QSFP+, aktywny; 5,0m (Wave Optics, WO-QSFP-40GB-AFO-05M)

Przew鏚 aktywny QSFP+ wykorzystywany do kr鏒kich po陰cze, jako zast瘼stwo dla modu堯w optycznych i patchcord闚
Przepustowo嗆 do 40 Gbps
Przepustowo嗆 do 40 Gbps
Typ modu逝 QSFP+
Pob鏎 mocy <0,5W
Zasilanie +3,3V
Temperatura pracy 0蚓70蚓
Kompatybilno嗆 QSFP+ MSA oraz RoHS
D逝go嗆 5m
Producent Wave Optics
Istnieje mo磧iwo嗆 zam闚ienia przy陰cza o dowolnej d逝go軼i (do 300m).
Pod specjalne zam闚ienia r闚nie przy陰cza o przepustowo軼i QSFP+ 56G.
WAVE OPTICS
Przew鏚 optyczny QSFP+, aktywny, 40Gb, 5m
Cena netto: 960,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08497

Przew鏚 optyczny SFP+, aktywny; 1,0m (Wave Optics, WO-SFP-10GB-AFO-01M)

Przew鏚 aktywny SFP+ wykorzystywany do kr鏒kich po陰cze, jako zast瘼stwo dla modu堯w optycznych i patchcord闚
Przepustowo嗆 do 10,5 Gbps
Przepustowo嗆 do 10,5 Gbps
Typ modu逝 SFP+
Pob鏎 mocy <0,5W
Zasilanie +3,3V
Temperatura pracy 0蚓70蚓
Kompatybilno嗆 SFP+ MSA oraz RoHS
D逝go嗆 1m
Producent Wave Optics
Istnieje mo磧iwo嗆 zam闚ienia przy陰cza o dowolnej d逝go軼i (do 300m)
WAVE OPTICS
Przew鏚 optyczny SFP+, aktywny, 10Gb, 1m
Cena netto: 159,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08498

Przew鏚 optyczny SFP+, aktywny; 2,0m (Wave Optics, WO-SFP-10GB-AFO-02M)

Przew鏚 aktywny SFP+ wykorzystywany do kr鏒kich po陰cze, jako zast瘼stwo dla modu堯w optycznych i patchcord闚
Przepustowo嗆 do 10,5 Gbps
Przepustowo嗆 do 10,5 Gbps
Typ modu逝 SFP+
Pob鏎 mocy <0,5W
Zasilanie +3,3V
Temperatura pracy 0蚓70蚓
Kompatybilno嗆 SFP+ MSA oraz RoHS
D逝go嗆 2m
Producent Wave Optics
Istnieje mo磧iwo嗆 zam闚ienia przy陰cza o dowolnej d逝go軼i (do 300m)
WAVE OPTICS
Przew鏚 optyczny SFP+, aktywny, 10Gb, 2m
Cena netto: 194,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#08499

Przew鏚 optyczny SFP+, aktywny; 5,0m (Wave Optics, WO-SFP-10GB-AFO-05M)

Przew鏚 aktywny SFP+ wykorzystywany do kr鏒kich po陰cze, jako zast瘼stwo dla modu堯w optycznych i patchcord闚
Przepustowo嗆 do 10,5 Gbps
Przepustowo嗆 do 10,5 Gbps
Typ modu逝 SFP+
Pob鏎 mocy <0,5W
Zasilanie +3,3V
Temperatura pracy 0蚓70蚓
Kompatybilno嗆 SFP+ MSA oraz RoHS
D逝go嗆 5m
Producent Wave Optics
Istnieje mo磧iwo嗆 zam闚ienia przy陰cza o dowolnej d逝go軼i (do 300m)
WAVE OPTICS
Przew鏚 optyczny SFP+, aktywny, 10Gb, 5m
Cena netto: 210,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%


 

Pomimo do這瞠nia wszelkich stara nie gwarantujemy, 瞠 publikowane materia造 s wolne od b喚d闚 lub rozbie積o軼i.
Uchybienia te nie mog by jednak podstaw do jakichkolwiek roszcze.
Zdj璚ia produkt闚, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mog nieznacznie odbiega od rzeczywistego wygl康u towar闚 znajduj帷ych si aktualnie w sprzeda篡.
W razie w徠pliwo軼i prosimy o kontakt z firm (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).