Akcesoria Komputerowe
Wtorek, 20 października
Szukaj produktu:
#06918
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-PML-9685-300M-D

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC MM, 300 m, TX:850nm, DDMI (Wave Optics, WO-PML-9685-300M-D)

Wkładka typu SFP+ 10G przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem wielomodowym (MM) na odległość do 300m. Długość fali TX 850nm. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.
Port 1x 10 Gbps LC MM
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Zasięg portu 300 m
Okablowanie portu 50/125, 62,5/125
DMI tak
Typ modułu SFP+
Okres gwarancji 1 rok
Producent Wave Optics

Wersja przemysłowa:
#08472 WO-PML-9685-300M-I

SFP+
« poprzedni produkt  |  następny produkt »     »pokaż na liście«
Cena netto: 59,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).