Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Akcesoria Komputerowe
Środa, 22 września
Szukaj produktu:
#09177
NOWOŚĆ
Moduły SFP, XFP, GBICTP-LINKTL-SM5110-LR

Moduł SFP+ 1x 10Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TL-SM5110-LR)

  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Obsługa Hot-Plugging
  • Obsługa funkcji DDM
  • Zgodność z wymogami SFP+ MSA
  • Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G, w tym TL-SG3428X, TL-SG3428XMP JetStream.
Standardy i protokoły IEEE 802.3ae,
TCP/IP,
SFF-8472
Długość fali 1310nm
Zasilanie 3,3V
Typ światłowodu Jednomodowy,
9/125 um
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 10Gb/s
Typ portów LC/UPC
Certyfikaty FCC,
CE
Dopuszczalna temperatura pracy 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca
Okres gwarancji 5 lat
Producent TP-Link

SFP+
Cena netto: 130,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP+

 

SFP+ WDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).