Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Akcesoria Komputerowe
Piątek, 19 sierpnia
Szukaj produktu:
#04694

GPON UFiber loco, 1-portowy, gigabitowy (Ubiquiti UF-LOCO)

Porty 1*SC/APC,
GPON WAN,
1*Gigabit RJ45,
Ethernet LAN
GPON WAN, ITU G.984 2.488 Gbps Downstream,
1.244 Gbps Upstream
GbE LAN 10/100/1000 Mbps
Procesor MIPS32,
240 MHz
Pamięć 128 MB DDR3
Przyciski 1*Reset
Port zarządzania In-Band Ethernet/PON
Zakres optyczny TX (Class B+) 1.5 to 5 dBm,
RX -28 to -8 dBm
Zasilanie Micro-USB 5V,
1A,
24V Passive PoE (Pins +4, 5; -7, 8)
Zasilacz Micro-USB 5V,
1A
Max. pobór mocy 3.5W
Obsługiwane napięcie 4.7 do 5.3V
Wymiary 76.5 x 76.5 x 26.4 mm
Waga 77 g
Temperatura pracy -10 ÷ 45°C
Środowisko pracy 10 to 90% niekondensująca
Certyfikaty CE,
FCC,
IC
UBIQUITI
GPON UFiber loco, 1-portowy, gigabitowy (Ubiquiti UF-LOCO)
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 177,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04695

GPON UFiber Nano G, 1-portowy, gigabitowy (Ubiquiti UF-Nano)

Porty 1*SC/APC,
GPON WAN,
1*Gigabit RJ45,
Ethernet LAN
GPON WAN, ITU G.984 2.488 Gbps Downstream,
1.244 Gbps Upstream
GbE LAN 10/100/1000 Mbps
Procesor MIPS32,
240 MHz
Pamięć 128 MB DDR3
Przyciski 1*Reset,
1*Display Information
Port zarządzania In-Band Ethernet/PON
Zakres optyczny TX (Class B+) 1.5 to 5 dBm,
RX -28 to -8 dBm
Zasilanie 24V Passive PoE (Pins +4, 5; -7, 8),
Dying Gasp
Zasilacz PoE Adapter 24V,
0.3A
Max. pobór mocy 7W
Obsługiwane napięcie 20 do 28V
Wymiary 77 x 77 x 28 mm
Waga 110 g
Temperatura pracy -10 ÷ 45°C
Środowisko pracy 5 to 95% niekondensująca
Certyfikaty CE,
FCC,
IC
UBIQUITI
GPON UFiber Nano G, 1-portowy, gigabitowy (Ubiquiti UF-Nano)
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 270,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#04693

Terminal GPON, 1-portowy, gigabitowy (TP-Link XZ000-G3)

CECHY SPRZĘTOWE:
Standardy i protokoły IEEE 802.3, 802.3u,
802.1Q,
802.1p
Porty 1 Port 10/100/1000Mbps RJ45,
1 port SC/UPC
Przyciski przycisk Reset
Zasilacz zewnętrzny 9VDC / 0.6A
Wymiary (SxGxW) 95.0 x 75.0 x 29.3 mm
Odległość 0~ 20Km
Standardy GPON ITU-T G.984.1,
G.984.2,
G.984.3,
G.984.4
Moduł optyczny Klasa B+
Odbiornik Super-TIA
Transmiter Laser DFB
Długość fali Wysyłanie 1310nm,
Pobieranie 1490nm
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA:
Funkcja Quality of Service Klasyfikacje przepływu w oparciu o VLAN,
Reguły harmonogramu obsługujące SP/WRR,
Kontrola i kształtowanie transferu,
Kontrola zatorów z obsługą Tail-Drop
Sieci VLAN 802.1Q tag VLAN,
Tryby VLAN transparent/translation/trunk,
Uwierzytelnienie za pomocą SN i hasła,
Autowykrywanie VLAN
Bezpieczeństwo transmisji Szyfrowanie AES,
Filtrowanie pakietów w oparciu o VLAN
Zarządzanie Zarządzanie poprzez przeglądarkę,
OMCI oraz Telnet,
Określenie adresu IP do zarządzania,
Reset do ustawień fabrycznych za pomocą przycisku lub poprzez interfejs,
Statystyki w czasie rzeczywistym,
Diagnostyka światłowodu
Funkcje zaawansowane FEC przy pobieraniu i wysyłaniu,
DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) obsługa NSR/SR,
Do 7 T-CONT oraz 4095 portów GEM,
Wykrywanie zasilania,
Dying Gasp,
Mechanizm Terminal Silent,
Oszczędzanie energii 802.3az EEE
IGMP IGMP v1/v2/v3
INNE:
Certyfikaty CE,
FCC,
RoHS
Zawartość opakowania XZ000-G3,
Kabel Ethernet RJ-45,
Zasilacz,
Instrukcja szybkiej instalacji
Wymagania systemowe Windows 8/7/Vista/XP,
Mac OS lub Linux
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy 0°~40° (32°~104°),
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°~70° (-40°~158°),
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca,
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca
Producent TP-Link
TP-LINK
Terminal GPON, 1-portowy, gigabitowy (TP-Link XZ000-G3)
Cena netto: 80,30 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#09228
NOWOŚĆ

Terminal GPON, 4-portowy, 2,5G (TP-Link DS-P7001-04)

CECHY SPRZĘTOWE:
Porty 4× 2.5G PON,
1× 10 Gbps SFP+ Uplink,
1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Uplink,
1× RJ45 Console,
1× RJ45 MGMT,
1× Alarm (Reserved)
Przyciski przycisk Reset
Zasilanie Dual Power Supplies,
AC 100V~240V,
50/60Hz,
DC -38.4V~-72V
Pobór energii Max. 58W
Wymiary (SxGxW) 440 × 180× 44 mm
Odległość 0~ 20Km
Data rate Downstream 2.5 Gbps,
Upstream 1.25 Gbps
Wavelength Tx 1490 nm,
Rx 1310 nm
Interface type SC/UPC
Fiber type 9/125μm SMF (Single Mode Fiber)
Standardy GPON ITU-T G.984.1,
G.984.2,
G.984.3,
G.984.4
Moduł optyczny Klasa B+
Odbiornik Super-TIA
Transmiter Laser DFB
Długość fali Wysyłanie 1310nm,
Pobieranie 1490nm
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA:
Funkcja Quality of Service Klasyfikacje przepływu w oparciu o VLAN,
Reguły harmonogramu obsługujące SP/WRR,
Kontrola i kształtowanie transferu,
Kontrola zatorów z obsługą Tail-Drop
Sieci VLAN 802.1Q tag VLAN,
Tryby VLAN transparent/translation/trunk,
Uwierzytelnienie za pomocą SN i hasła,
Autowykrywanie VLAN
Bezpieczeństwo transmisji Szyfrowanie AES,
Filtrowanie pakietów w oparciu o VLAN
Zarządzanie Zarządzanie poprzez przeglądarkę,
OMCI oraz Telnet,
Określenie adresu IP do zarządzania,
Reset do ustawień fabrycznych za pomocą przycisku lub poprzez interfejs,
Statystyki w czasie rzeczywistym,
Diagnostyka światłowodu
Funkcje zaawansowane FEC przy pobieraniu i wysyłaniu,
DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) obsługa NSR/SR,
Do 7 T-CONT oraz 4095 portów GEM,
Wykrywanie zasilania,
Dying Gasp,
Mechanizm Terminal Silent,
Oszczędzanie energii 802.3az EEE
IGMP IGMP v1/v2/v3
INNE:
Certyfikaty CE,
FCC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy 0°~50° (32°~122°),
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°~70° (-40°~158°),
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca,
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca
Producent TP-Link
TP-LINK
TP-Link DS-P7001-04, Terminal GPON, 4-portowy, 2,5G
Cena netto: 4 590,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%

#09229
NOWOŚĆ

Terminal GPON, 8-portowy, 2,5G (TP-Link DS-P7001-08)

CECHY SPRZĘTOWE:
Porty 8× 2.5G PON,
2× 10 Gbps SFP+ Uplink,
1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Uplink,
1× RJ45 Console,
1× RJ45 MGMT,
1× Alarm (Reserved)
Przyciski przycisk Reset
Zasilanie Dual Power Supplies,
AC 100V~240V,
50/60Hz,
DC -38.4V~-72V
Pobór energii Max. 70W
Wymiary (SxGxW) 440 × 260× 44 mm
Odległość 0~ 20Km
Data rate Downstream 2.5 Gbps,
Upstream 1.25 Gbps
Wavelength Tx 1490 nm,
Rx 1310 nm
Interface type SC/UPC
Fiber type 9/125μm SMF (Single Mode Fiber)
Standardy GPON ITU-T G.984.1,
G.984.2,
G.984.3,
G.984.4
Moduł optyczny Klasa B+
Odbiornik Super-TIA
Transmiter Laser DFB
Długość fali Wysyłanie 1310nm,
Pobieranie 1490nm
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA:
Funkcja Quality of Service Klasyfikacje przepływu w oparciu o VLAN,
Reguły harmonogramu obsługujące SP/WRR,
Kontrola i kształtowanie transferu,
Kontrola zatorów z obsługą Tail-Drop
Sieci VLAN 802.1Q tag VLAN,
Tryby VLAN transparent/translation/trunk,
Uwierzytelnienie za pomocą SN i hasła,
Autowykrywanie VLAN
Bezpieczeństwo transmisji Szyfrowanie AES,
Filtrowanie pakietów w oparciu o VLAN
Zarządzanie Zarządzanie poprzez przeglądarkę,
OMCI oraz Telnet,
Określenie adresu IP do zarządzania,
Reset do ustawień fabrycznych za pomocą przycisku lub poprzez interfejs,
Statystyki w czasie rzeczywistym,
Diagnostyka światłowodu
Funkcje zaawansowane FEC przy pobieraniu i wysyłaniu,
DBA (Dynamic Bandwidth Allocation) obsługa NSR/SR,
Do 7 T-CONT oraz 4095 portów GEM,
Wykrywanie zasilania,
Dying Gasp,
Mechanizm Terminal Silent,
Oszczędzanie energii 802.3az EEE
IGMP IGMP v1/v2/v3
INNE:
Certyfikaty CE,
FCC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy 0°~50° (32°~122°),
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°~70° (-40°~158°),
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca,
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca
Producent TP-Link
TP-LINK
TP-Link DS-P7001-08, Terminal GPON, 8-portowy, 2,5G
Cena netto: 6 350,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%


 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).