Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Akcesoria Komputerowe
Piątek, 19 sierpnia
Szukaj produktu:
#04695
GPON / EPONUBIQUITIUF-Nano

GPON UFiber Nano G, 1-portowy, gigabitowy (Ubiquiti UF-Nano)

Porty 1*SC/APC,
GPON WAN,
1*Gigabit RJ45,
Ethernet LAN
GPON WAN, ITU G.984 2.488 Gbps Downstream,
1.244 Gbps Upstream
GbE LAN 10/100/1000 Mbps
Procesor MIPS32,
240 MHz
Pamięć 128 MB DDR3
Przyciski 1*Reset,
1*Display Information
Port zarządzania In-Band Ethernet/PON
Zakres optyczny TX (Class B+) 1.5 to 5 dBm,
RX -28 to -8 dBm
Zasilanie 24V Passive PoE (Pins +4, 5; -7, 8),
Dying Gasp
Zasilacz PoE Adapter 24V,
0.3A
Max. pobór mocy 7W
Obsługiwane napięcie 20 do 28V
Wymiary 77 x 77 x 28 mm
Waga 110 g
Temperatura pracy -10 ÷ 45°C
Środowisko pracy 5 to 95% niekondensująca
Certyfikaty CE,
FCC,
IC

* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 270,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).