Akcesoria Komputerowe
Czwartek, 4 marca
Szukaj produktu:
#06307
Media konwerteryTP-LINKMC110CS

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20km (TP-Link MC110CS-20)

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Standardy IEEE 802.3/u
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100 m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu #2 20km
Okablowanie portu #2 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop
Wymiary zewnętrzne 94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
9VDC 600mA,
~230V AC 50Hz
Maksymalny pobór mocy 2,4 W
Gwarancja 5 lat
Producent TP-Link

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE
« poprzedni produkt  |  następny produkt »     »pokaż na liście«
Cena netto: 84,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Media konwertery »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).