Akcesoria Komputerowe
Niedziela, 22 września
Szukaj produktu:
#06063
Media konwerteryTP-LINKMC100CM

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, MM 1310nm, 2km (TP-Link MC100CM)

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km
Standardy IEEE 802.3/u
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC MM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu #2 2km
Okablowanie portu #2 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop / rack 19"
Wymiary zewnętrzne 94x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
9V DC 0,6A ,
~230V AC 50Hz
Okres gwarancji 5 lat
Producent TP-Link

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE
« poprzedni produkt  |  następny produkt »     »pokaż na liście«
Cena netto: 92,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Media konwertery »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM

 

KONWERTERY ZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY SFP

 

OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW

 

POZOSTAŁE

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).