Komponenty Światłowodowe
Sobota, 15 sierpnia
Szukaj produktu:
#06841
Moduły światłowodowe SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-SML-0113-002K

Moduł SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km, TX: 1310 nm (Wave Optics, WO-SML-0113-002K)

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem wielomodowym (MM) na odległość do 2km. Długość fali TX 1310nm.
Port 1x 100 Mbps LC MM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 2 km
Okablowanie portu 50/125, 62,5/125
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok
Zastosowanie SDH/STM-1,
SONET/OC-3,
Fast Ethernet
Producent Wave Optics

Wersja przemysłowa:
#05949 WO-SML-0113-002K-I

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE
Cena netto: 35,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt

Moduły światłowodowe SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

QSFP+

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

XFP

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).