Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Komponenty Światłowodowe
Środa, 28 lutego
Szukaj produktu:
#06985
Media konwertery światłowodoweTP-LINKTL-MC1400

Rack na 14 konwerterów (TP-LINK TL-MC1400)

Obudowa służy do zabudowywania konwerterów wolno stojących firmy TP Link.
Maksymalna pojemność 14 konwerterów
Rozmiar 2U 19"
Zasilanie Wejście 100-240V~50/60Hz 3,0A (Max),
Wyjście +9,5VDC 9,5A (Max),
jako opcja dostępny redundantny zasilacz
Temperatura pracy 0°C~40°C
Temperatura przechowywania -40°C~70°C
Dopuszczalna wilgotność 10%~90% niekondensująca
Waga 8kg
Wymiary 482x358x86 mm
Certyfikaty FCC Class A & CE Mark
Okres gwarancji 5 lat
Możliwość zabudowy w szafie 19", konwertery podłączane "na gorąco".
Kompatybilne konwertery:
#06423 Konwerter 10/100/1000 Mbps RJ-45/SC, MM 850 nm, 550 m (TP-Link MC200CM)
#06424 Konwerter 10/100/1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1310 nm, 15 km (TP-Link MC210CS)
#06306 Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20 km, WDM (TP-Link MC112CS-20)
#06305 Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 20 km, WDM (TP-Link MC111CS-20)
#06425 Konwerter 10/100/1000 Mbps RJ-45/slot SFP 1000 Mbps (TP-Link MC220L)


Media konwertery światłowodowe »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM

 

KONWERTERY SFP

 

OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).