Akcesoria Komputerowe
Niedziela, 9 sierpnia
Szukaj produktu:
#06305
Media konwerteryTP-LINKMC111CS

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 20 km, WDM (TP-Link MC111CS-20)

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu
Standardy IEEE 802.3/u
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100 m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC SM
Długość fali TX 1550 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu #2 20 km
Okablowanie portu #2 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop
Wymiary zewnętrzne 94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
9V DC 2A,
~230V AC 50Hz
Okres gwarancji 5 lat
Producent TP-Link

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM
Cena netto: 84,50 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Media konwertery »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM

 

KONWERTERY SFP

 

OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW

 

POZOSTAŁE

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).