Komunikacja Przemysłowa
Poniedziałek, 26 sierpnia
Szukaj produktu:
#08472
Transceivery przemysłoweWAVE OPTICSWO-PML-9685-300M-I

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC MM, 300 m (WO-PML-9685-300M-I)

Port 1x 10 Gbps LC MM
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Zasięg portu 300 m
Temperatura pracy -40÷85°C
Okablowanie portu 50/125, 62,5/125
Typ modułu SFP+
Producent Wave Optics

Wersja standardowa:
#06918 WO-PML-9685-300M-D

MODUŁY SFP+
« poprzedni produkt  |  następny produkt »     »pokaż na liście«
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 98,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Transceivery przemysłowe »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

MODUŁY SFP+

 

POZOSTAŁE

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).