Komponenty Światłowodowe
Niedziela, 25 sierpnia
Szukaj produktu:
#08705
Pigtaile światłowodoweWAVE OPTICS#08705

Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, włókno OM2, 3m

Światłowód wielomodowy o średnicy 0,9mm i długości 3m, jednostronnie zakończony złączem typu ST/PC. Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.

PIGTAILE ST
Cena netto: 4,34 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
Najczęściej kupowane z tym produktem

Pigtaile światłowodowe
zmień widokzmień widok [cena]

PIGTAILE SC

 

PIGTAILE LC

 

PIGTAILE FC

 

PIGTAILE ST

 

PIGTAILE E2000

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).