Akcesoria Komputerowe
Wtorek, 22 stycznia
Szukaj produktu:
#06461
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-SCL-1261-080K

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 24dB (80 km), CWDM, TX: 1610 nm (Wave Optics, WO-SCL-1261-080K)

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji CWDM jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 80km. Długość fali TX 1610nm.
Port 1x 1000 Mbps LC SM
Długość fali TX 1610 nm
Długość fali RX 1610 nm
Zasięg portu 24 dB (80 km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Coarse Wave Division Multiplexing (CWDM) tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok
Producent Wave Optics

SFP CWDM
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 196,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP DWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

GBIC RJ-45

 

X2

 

X2 DWDM

 

XENPAK

 

XENPAK DWDM

 

XFP

 

XFP DWDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).