Komponenty 安iat這wodowe
Niedziela, 19 listopada
Szukaj produktu:
#06702
Prze陰cznice i mufy#06702

Prze陰cznica 鈍iat這wodowa, 12x SC/APC SM duplex, 24x pigtail SC/APC SM 1m

Kompletnie wyposa穎na prze陰cznica 鈍iat這wodowa przystosowana do monta簑 w szafach 19". Zawiera kasety, pigtaile oraz adaptery.
Przeznaczenie szafy 19"
Adaptery 12x SC/APC SM duplex
Pigtaile 24x SC/APC,
SM,
9/125, 0,9mm,
w堯kno G652D,
1m
Kasety na spawy 2 (po 12 spaw闚)
Wysoko嗆 1U
Monta do belek rack za pomoc:
#02584 字uby mocuj帷e w otworach szyn no郾ych (4szt.)

PRZEㄐCZNICE 名IATΜWODOWE 19" WYPOSA烙NE
Cena netto: 189,00 PLN  Jednostka: komplet  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilo嗆 zam闚ienia: 1 x komplet
Ilo嗆 sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x komplet
x komplet
Produkty powi您ane

Prze陰cznice i mufy »  Producent:
zmie widokzmie widok [cena]

PRZEㄐCZNICE 名IATΜWODOWE 19"

 

PRZEㄐCZNICE 名IATΜWODOWE 19" WYPOSA烙NE

 

PRZEㄐCZNICE 名IATΜWODOWE FTTH

 

PRZEㄐCZNICE 名IATΜWODOWE POZOSTAΒ

 

MUFY 名IATΜWODOWE

 

AKCESORIA

 



Dokumentacja do produkt闚 publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do kt鏎ej ogl康ni璚ia niezb璠ny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wy窺zej).
Program mo積a pobra ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo do這瞠nia wszelkich stara nie gwarantujemy, 瞠 publikowane materia造 s wolne od b喚d闚 lub rozbie積o軼i.
Uchybienia te nie mog by jednak podstaw do jakichkolwiek roszcze.
Zdj璚ia produkt闚, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mog nieznacznie odbiega od rzeczywistego wygl康u towar闚 znajduj帷ych si aktualnie w sprzeda篡.
W razie w徠pliwo軼i prosimy o kontakt z firm (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).