Komponenty Światłowodowe
Piątek, 28 lipca
Szukaj produktu:
#06702
Przełącznice i mufy#06702

Przełącznica światłowodowa, 12x SC/APC SM duplex, 24x pigtail SC/APC SM 1m

Kompletnie wyposażona przełącznica światłowodowa przystosowana do montażu w szafach 19". Zawiera kasety, pigtaile oraz adaptery.
Przeznaczenie szafy 19"
Adaptery 12x SC/APC SM duplex
Pigtaile 24x SC/APC,
SM,
9/125, 0,9mm,
włókno G652D,
1m
Kasety na spawy 2 (po 12 spawów)
Wysokość 1U
Montaż do belek rack za pomocą:
#02584 Śruby mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

PRZEŁĄCZNICE ŚWIATŁOWODOWE 19" WYPOSAŻONE
Cena netto: 189,00 PLN  Jednostka: komplet  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x komplet
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x komplet
x komplet

Przełącznice i mufy »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

PRZEŁĄCZNICE ŚWIATŁOWODOWE 19"

 

PRZEŁĄCZNICE ŚWIATŁOWODOWE 19" WYPOSAŻONE

 

PRZEŁĄCZNICE ŚWIATŁOWODOWE FTTH

 

PRZEŁĄCZNICE ŚWIATŁOWODOWE POZOSTAŁE

 

MUFY ŚWIATŁOWODOWE

 

AKCESORIA

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).