Akcesoria Komputerowe
Niedziela, 20 października
Szukaj produktu:
#07614
Media konwerteryWAVE OPTICSWO-KB-SWS-020K-B

Konwerter 10/100/1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 20km, WDM (Wave Optics, WO-KB-SWS-020K-B)

Konwerter umożliwia zamianę medium ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód jednomodowy (SM) i transmisję jednym włóknem (WDM) na odległość do 20km. Konwerter posiada jedno pojedyncze (simplex) gniazdo światłowodowe SC oraz jedno gniazdo RJ45. Wskaźniki LED umożliwiają łatwą kontrolę i monitoring działania.
Standardy IEEE 802.3/u/z
Port #1 10/100/1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 1000 Mbps SC SM
Długość fali TX 1550nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu #2 20km
Okablowanie portu #2 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ obudowy desktop
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 50°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
5V DC 2A
Okres gwarancji 24 miesiące
Producent Wave Optics

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM
Cena netto: 152,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Media konwertery »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM

 

KONWERTERY SFP

 

OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).