Komunikacja Przemys這wa
Niedziela, 16 czerwca
Szukaj produktu:
#08439
Media konwertery przemys這weORING NETWORKINGRMC-121FB-SS

Konwerter 2x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (SM SC) card type (ORing RMC-121FB-SS)

Seria konwerter闚 RMC-121FB przeznaczona do instalacji w obudowie RMC-1000 (#08437) to efektywne rozwi您anie do konwersji pomi璠zy interfejsami 2x10/100Base-T(X) i 1x100Base-FX.
Pozwalaj帷e na zwi瘯szenie odleg這軼i transmisji po 鈍iat這wodzie. Seria konwerter闚 RMC-111 obs逝guje funkcj autodetekcji MDI/MDIX.
Porty
Porty RJ-45 10/100 Base-T(X) Auto MDI/MDIX 2
Porty 100Base-FX jednomodowe (zasi璕 30km, 1310nm, z陰cze SC) 1
Technologie
Standardy ethernetowe IEEE 802.3 for 10Base-T,
IEEE 802.3u for 100Base-TX and 100Base-FX,
IEEE 802.3xfor flow control
Prze陰czanie Store-and-Foward
Wska幡iki LED
Wska幡ik zasilania zielony x 1
Wska幡ik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Act,
bursztynowy dla duplex/kolizja
Wska幡ik portu 100Base-FX zielony dla Link/Act
Zasilanie
Pob鏎 mocy (typowo) 4,5W
Ochrona przeci捫eniowa pr康owa obecna
Charakterystyka fizyczna
Wymiary (S x W x G) 21,8mm x 73,1mm x 126mm
Waga 137g
Odporno嗆 na czynniki zewn皻rzne
Temperatura sk豉dowania -4085蚓
Temperatura pracy -1060蚓
Dopuszczalna wilgotno嗆 5%95% niekondensuj帷a
Zgodno嗆 z normami/zaleceniami
EMI FCC Part 15,
CISPR (EN55022) class A
EMS EN61000-4-2 (ESD),
EN61000-4-3 (RS),
EN61000-4-4 (EFT),
EN61000-4-5 (Surge),
EN61000-4-6 (CS),
EN61000-4-8,
EN61000-4-11
Wstrz御 IEC60068-2-27
Upadek IEC60068-2-32
Wibracja IEC60068-2-6
Gwarancja
Okres gwarancji 2 lata
Zalecany zasilacz: #06674 Zasilacz 10W 24VDC, mini, DIN TS35 (Mean Well MDR-10-24)


Media konwertery przemys這we
zmie widokzmie widok [cena]

KONWERTERY FAST ETHERNET

 

KONWERTERY GIGABIT ETHERNET

 

KONWERTERY ZGODNE Z EN50155

 

KONWERTERY ZGODNE Z IEC 61850-3

 

KONWERTERY PORT紟 SZEREGOWYCH

 
#08459
843,00 PLN
#08460
1070,00 PLN

OBUDOWY RACK I KONWERTERY CARD TYPE

 

INJEKTORY PoE

 



Dokumentacja do produkt闚 publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do kt鏎ej ogl康ni璚ia niezb璠ny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wy窺zej).
Program mo積a pobra ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo do這瞠nia wszelkich stara nie gwarantujemy, 瞠 publikowane materia造 s wolne od b喚d闚 lub rozbie積o軼i.
Uchybienia te nie mog by jednak podstaw do jakichkolwiek roszcze.
Zdj璚ia produkt闚, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mog nieznacznie odbiega od rzeczywistego wygl康u towar闚 znajduj帷ych si aktualnie w sprzeda篡.
W razie w徠pliwo軼i prosimy o kontakt z firm (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).