Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
dostarczamy nowoczesne technologie
Wtorek, 23 lipca
Produkty oznaczone tagiem:

Smart Grid

zmień widokzmień widokzmień widok
  • Komunikacja przemysłowa
      • » FAST ETHERNET / SWITCHE ZARZĄDZALNE
          #07902

          Switch zarządzalny, 7x 10/100 RJ-45 + 3 sloty SFP / RJ-45, O/Open-Ring <10ms (ORing IES-P3073GC-HV)

          Switch przemysłowy dla rozwiązań typu "mission-critical" wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie pozwalające zabezpieczyć sieć przed przestojami: Ethernet Redundancy protocol, O-Ring (czas rekonfiguracji poniżej 10ms dla 250 jednostek), Open-Ring, O-RSTP, MSTP/RSTP/STP (IEEE 802.1s/w/D).
          Porty:
          Porty RJ-45 10/100 Base-T(X) Auto MDI/MDIX 7
          Porty Combo RJ-45/SFP 1000 Base-T Auto MDI/MDIX 3
          Port konsoli szeregowej RS-232 RS-232 w złączu RJ-45 oraz przyłącze konsolowe (9600bps 8 N 1)
          Technologie:
          Standardy ethernetowe IEEE 802.3 dla 10BaseT,
          IEEE 802.3u dla 100BaseT(X),
          IEEE 802.3x dla Flow control,
          IEEE 802.1D dla STP (Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1p dla COS (Class of Service),
          IEEE 802.1Q dla VLAN Tagging,
          IEEE 802.1w dla RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1X dla Authentication,
          IEEE 802.3ad dla LACP (Link Aggregation Control Protocol)
          Pojemność tablicy MAC 8192 adresów
          Kolejki priorytetów 4
          Schemat przetwarzania pakietów Store-and-Forward
          Opóźnienie przełączania 7 µs
          Pojemność przełączania 7.2 Gbps
          Ilość podsieci VLAN 4096
          Ilość grup multicastowych IGMP 1024
          Limitowanie prędkości portu definiowalne
          Bezpieczeństwo Włączanie/wyłączanie portów,
          bezpieczeństwo portu na bazie adresów MAC,
          kontrola dostępu do sieci (802.1x),
          VLAN (802.1q ) pozwalające na segregowanie i zabezpieczanie ruchu w sieci,
          scentralizowane zarządzanie hasłami za pomocą serwera Radius,
          szyfrowana autentykacja i dostęp dzięki SNMPv3
          Oprogramowanie STP/RSTP (IEEE 802.1D/w),
          Redundantna pętla (O-Ring) o czasie rekonfiguracji poniżej 10ms dla 250 urządzeń,
          TOS/Diffserv,
          Quality of Service (802.1p) dla zwiększenia jakości usług casu rzeczywistego,
          VLAN (802.1Q) z obsługą tagowania i wsparciem dla GVRP,
          IGMP Snooping dla strumieniowania multicastowego,
          konfiguracja portu,
          stan portu,
          statystyki portu,
          monitorowanie portu,
          zabezpieczenia portu
          Tryby pracy redundantnej STP,
          RSTP,
          O-Ring,
          Open-Ring,
          O-RSTP
          Wskaźniki LED:
          Wskaźnik zasilania / gotowości zielony x3
          Wskaźnik Ring Master zielony
          Wskaźnik błędu bursztynowy - wskazuje wystąpienie nieoczekiwanego błędu
          Wskaźnik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Aktywność,
          bursztynowy dla Duplex/Kolizja
          Wskaźnik portu RJ-45 10/100/1000TX zielony dla Link/Aktywność,
          bursztynowy dla 100Mbps
          Wskaźnik portu optycznego zielony dla Link/Aktywność
          Złącze alarmowe:
          Przekazywanie wyjście alarmowe może przenieść 1A przy 24VDC
          Zasilanie:
          Wejście podwójne wejście DC,
          85~264VAC/88~373VDC na podwójnym 3-pinowym złączu terminal block,
          IES-P3073GC-LV - wersja z podwójnym złączem 12/48VDC na 2-pinowym złączu terminal block
          Pobór mocy (typowo) 12W
          Ochrona przeciążeniowa prądowa obecna
          Ochrona przed odwrotną polaryzacją obecna na złączu terminal block
          Charakterystyka fizyczna:
          Obudowa IP-30
          Wymiary (S x G x W) 96,4mm x 145,5mm x 154mm
          Waga 1935g
          Odporność na czynniki zewnętrzne:
          Temperatura składowania -40÷85°C(-40÷185°F)
          Temperatura pracy -40÷70°C (-40÷158°F)
          Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
          Zgodność z normami/zaleceniami:
          EMI FCC Part 15,
          CISPR (EN55022) class A
          EMS EN61000-4-2 (ESD),
          EN61000-4-3 (RS),
          EN61000-4-4 (EFT),
          EN61000-4-5 (Surge),
          EN61000-4-6 (CS),
          EN61000-4-8,
          EN61000-4-11
          Wstrząs IEC60068-2-27
          Upadek IEC60068-2-32
          Wibracja IEC60068-2-6
          Bezpieczeństwo użytkowania EN60950
          Power Automation IEC 61850-3,
          IEEE 1613
          Gwarancja:
          Okres gwarancji 5 lat
          IES-P3073GC-LV - wersja z podwójnym złączem 12/48VDC
          Switch zarządzalny, 7x 10/100 RJ-45 + 3 sloty SFP / RJ-45, O/Open-Ring <10ms (ORing IES-P3073GC-HV)
          na zamówienie
          Cena netto: 4 580,00 PLN

      • » GIGABIT ETHERNET / SWITCHE ZARZĄDZALNE
          #07901

          Switch zarządzalny, 8x 10/1000 RJ-45 + 12x100/1000 SFP z DDM, O/Open-Ring <20ms (ORing IGS-P9812GP-HV)

          Porty
          Porty RJ-45 10/100/1000 Base-T(X) Auto MDI/MDIX 8
          Porty 100/1000Base-X SFP 12
          Port konsoli szeregowej RS-232 RS-232 w złączu RJ-45 oraz przyłącze konsolowe (115200bps 8 N 1)
          Technologie
          Standardy ethernetowe IEEE 802.3 dla 10BaseT,
          IEEE 802.3u dla 100BaseT(X) i 100BaseFX,
          IEEE 802.3z dla 1000Base-X,
          IEEE 802.3ab dla 1000Base-T,
          IEEE 802.3x dla Flow control,
          IEEE 802.3ad dla LACP (Link Aggregation Control Protocol),
          IEEE 802.1D dla STP (Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1p dla COS (Class of Service),
          IEEE 802.1Q dla VLAN Tagging,
          IEEE 802.1w dla RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1x dla Authentication,
          IEEE 802.1AB dla LLDP (Link Layer Discovery Protocol)
          Pojemność tablicy MAC 8192 adresów
          Kolejki priorytetów 4
          Schemat przetwarzania pakietów Store-and-Forward
          Opóźnienie przełączania 7 µs
          Pojemność przełączania 40 Gbps
          Ilość podsieci VLAN 256
          Ilość identyfikatorów VLAN ID 1÷4094
          Ilość grup multicastowych IGMP 1024
          Limitowanie prędkości portu definiowalne
          Bezpieczeństwo Włączanie/wyłączanie portów,
          bezpieczeństwo portu na bazie adresów MAC,
          kontrola dostępu do sieci (802.1x),
          VLAN (802.1q ) pozwalające na segregowanie i zabezpieczanie ruchu w sieci,
          scentralizowane zarządzanie hasłami za pomocą serwera Radius,
          szyfrowana autentykacja i dostęp dzięki SNMPv3
          Oprogramowanie STP/RSTP (IEEE 802.1D/w),
          Redundantna pętla (O-Ring) o czasie rekonfiguracji poniżej 20ms dla 250 urządzeń,
          TOS/Diffserv,
          Quality of Service (802.1p) dla zwiększenia jakości usług casu rzeczywistego,
          VLAN (802.1Q) z obsługą tagowania i wsparciem dla GVRP,
          IGMP Snooping dla strumieniowania multicastowego,
          konfiguracja portu,
          stan portu,
          statystyki portu,
          monitorowanie portu,
          zabezpieczenia portu
          Tryby pracy redundantnej STP,
          RSTP,
          MSTP,
          O-Ring,
          Open-Ring,
          O-RSTP
          Funkcjonalność DDM (DMI) Napięcie,
          Prąd,
          Temperatura
          Wskaźniki LED
          Wskaźnik zasilania / gotowości zielony x3
          Wskaźnik Ring Master zielony
          Wskaźnik trybu O-Ring zielony,
          mrugający zielony - tryb O-Ring zerwany
          Wskaźnik błędu bursztynowy - wskazuje wystąpienie nieoczekiwanego błędu
          Wskaźnik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Aktywność,
          żółty dla Duplex/Kolizja
          Wskaźnik portu 1000X / optycznego zielony dla Link/Aktywność.
          Złącze alarmowe
          Przekazywanie wyjście alarmowe może przenieść 1A przy 24VDC
          Zasilanie
          Wejście podwójne wejście 85~264VAC/88~373VDC na 6-pinowym złączu terminal block,
          IGS-P9812GP-LV - wersja z podwójnym złączem 12/48VDC na 6-pinowym złączu terminal block
          Pobór mocy (typowo) 24W
          Ochrona przeciążeniowa prądowa obecna
          Ochrona przed odwrotną polaryzacją obecna
          Charakterystyka fizyczna
          Obudowa IP-30
          Wymiary (S x G x W) 115mm x 159mm x 154mm
          Waga 1870g
          Odporność na czynniki zewnętrzne
          Temperatura składowania -40÷85°C(-40÷185°F)
          Temperatura pracy -40÷70°C (-14÷158°F)
          Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
          Zgodność z normami/zaleceniami
          EMI FCC Part 15,
          CISPR (EN55022) class A
          EMS EN61000-4-2 (ESD),
          EN61000-4-3 (RS),
          EN61000-4-4 (EFT),
          EN61000-4-5 (Surge),
          EN61000-4-6 (CS),
          EN61000-4-8,
          EN61000-4-11
          Wstrząs IEC60068-2-27
          Upadek IEC60068-2-32
          Wibracja IEC60068-2-6
          Bezpieczeństwo użytkowania EN60950
          Power Automation IEC 61850-3
          Gwarancja
          Okres gwarancji 5 lat
          IGS-P9812GP-LV - wersja z podwójnym złączem 12/48VDC
          Switch zarządzalny, 8x 10/1000 RJ-45 + 12x100/1000 SFP z DDM, O/Open-Ring <20ms (ORing IGS-P9812GP-HV)
          na zamówienie
          Cena netto: 6 220,00 PLN

          #07900

          Switch zarządzalny, 16x 10/1000 RJ-45 + 4x100/1000 SFP z DDM, O/Open-Ring <20ms (ORing IGS-P9164GC-HV)

          Porty
          Porty RJ-45 10/100/1000 Base-T(X) Auto MDI/MDIX 16
          Porty 10/100/1000Base-T(X) i 100/1000Base-X SFP 4
          Port konsoli szeregowej RS-232 RS-232 w złączu RJ-45 oraz przyłącze konsolowe (115200bps 8 N 1)
          Technologie
          Standardy ethernetowe IEEE 802.3 dla 10BaseT,
          IEEE 802.3u dla 100BaseT(X) i 100BaseFX,
          IEEE 802.3z dla 1000Base-X,
          IEEE 802.3ab dla 1000Base-T,
          IEEE 802.3x dla Flow control,
          IEEE 802.3ad dla LACP (Link Aggregation Control Protocol),
          IEEE 802.1D dla STP (Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1p dla COS (Class of Service),
          IEEE 802.1Q dla VLAN Tagging,
          IEEE 802.1w dla RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1x dla Authentication,
          IEEE 802.1AB dla LLDP (Link Layer Discovery Protocol)
          Pojemność tablicy MAC 8192 adresów
          Kolejki priorytetów 4
          Schemat przetwarzania pakietów Store-and-Forward
          Opóźnienie przełączania 7 µs
          Pojemność przełączania 40 Gbps
          Ilość podsieci VLAN 256
          Ilość identyfikatorów VLAN ID 1÷4094
          Ilość grup multicastowych IGMP 1024
          Limitowanie prędkości portu definiowalne
          Bezpieczeństwo Włączanie/wyłączanie portów,
          bezpieczeństwo portu na bazie adresów MAC,
          kontrola dostępu do sieci (802.1x),
          VLAN (802.1q ) pozwalające na segregowanie i zabezpieczanie ruchu w sieci,
          scentralizowane zarządzanie hasłami za pomocą serwera Radius,
          szyfrowana autentykacja i dostęp dzięki SNMPv3
          Oprogramowanie STP/RSTP (IEEE 802.1D/w),
          Redundantna pętla (O-Ring) o czasie rekonfiguracji poniżej 20ms dla 250 urządzeń,
          TOS/Diffserv,
          Quality of Service (802.1p) dla zwiększenia jakości usług casu rzeczywistego,
          VLAN (802.1Q) z obsługą tagowania i wsparciem dla GVRP,
          IGMP Snooping dla strumieniowania multicastowego,
          konfiguracja portu,
          stan portu,
          statystyki portu,
          monitorowanie portu,
          zabezpieczenia portu
          Tryby pracy redundantnej STP,
          RSTP,
          MSTP,
          O-Ring,
          Open-Ring,
          O-RSTP
          Funkcjonalność DDM (DMI) Napięcie,
          Prąd,
          Temperatura
          Wskaźniki LED
          Wskaźnik zasilania / gotowości zielony x3
          Wskaźnik Ring Master zielony
          Wskaźnik trybu O-Ring zielony,
          mrugający zielony - tryb O-Ring zerwany
          Wskaźnik błędu bursztynowy - wskazuje wystąpienie nieoczekiwanego błędu
          Wskaźnik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Aktywność,
          żółty dla Duplex/Kolizja
          Wskaźnik portu 1000X / optycznego zielony dla Link/Aktywność.
          Złącze alarmowe
          Przekazywanie wyjście alarmowe może przenieść 1A przy 24VDC
          Zasilanie
          Wejście podwójne wejście 85~264VAC/88~373VDC na 3-pinowym złączu terminal block,
          IGS-P9164GC-LV - wersja z podwójnym złączem 12/48VDC na 2-pinowym złączu terminal block
          Pobór mocy (typowo) 18W
          Ochrona przeciążeniowa prądowa obecna
          Ochrona przed odwrotną polaryzacją obecna
          Charakterystyka fizyczna
          Obudowa IP-30
          Wymiary (S x G x W) 115mm x 159mm x 154mm
          Waga 2186g
          Odporność na czynniki zewnętrzne
          Temperatura składowania -40÷85°C(-40÷185°F)
          Temperatura pracy -40÷70°C (-14÷158°F)
          Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
          Zgodność z normami/zaleceniami
          EMI FCC Part 15,
          CISPR (EN55022) class A
          EMS EN61000-4-2 (ESD),
          EN61000-4-3 (RS),
          EN61000-4-4 (EFT),
          EN61000-4-5 (Surge),
          EN61000-4-6 (CS),
          EN61000-4-8,
          EN61000-4-11
          Wstrząs IEC60068-2-27
          Upadek IEC60068-2-32
          Wibracja IEC60068-2-6
          Bezpieczeństwo użytkowania EN60950
          Power Automation IEC 61850-3
          Gwarancja
          Okres gwarancji 5 lat
          IGS-P9164GC-LV - wersja z podwójnym złączem 12/48VDC
          Switch zarządzalny, 16x 10/1000 RJ-45 + 4x100/1000 SFP z DDM, O/Open-Ring <20ms (ORing IGS-P9164GC-HV)
          na zamówienie
          Cena netto: 5 800,00 PLN

          #07951

          Switch przemysłowy zarządzalny, modularny, 16x 10/1000 RJ-45, 1 slot dla 4x10G (ORing RGS-P9160GC-M1-HV)

          Modularny, zarządzalny switch przemysłowy z czterema slotami na moduły portów: 3x 8x1Gbps RJ-45 i 1x 4x10Gbps SFP
          Porty
          Porty 10/100/1000Base-T(X) i 100/1000Base-X SFP 16
          Sloty modularne 1 slot dla 4x10G
          Port konsoli szeregowej RS-232 RS-232 w złączu DB-9 oraz przyłącze konsolowe (115200bps 8 N 1)
          Technologie
          Standardy ethernetowe IEEE 802.3 for 10Base-T,
          IEEE 802.3u for 100Base-TX and 100Base-FX,
          IEEE 802.3ab for 1000Base-T,
          IEEE 802.z for 1000Base-X,
          IEEE 802.3x for Flow control,
          IEEE 802.3ad for LACP (Link Aggregation Control Protocol ),
          IEEE 802.1p for COS (Class of Service),
          IEEE 802.1Q for VLAN Tagging,
          IEEE 802.1w for RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1s for MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol),
          IEEE 802.1x for Authentication,
          IEEE 802.1AB for LLDP (Link Layer Discovery Protocol)
          Pojemność tablicy MAC 8192 adresów
          Packet Buffer 32Mbits
          Pamięć Flash 128Mbits
          Wielkość pamięci DRAM 1Gbits
          Jumbo frame do 10K Bytes
          Kolejki priorytetów 8
          Schemat przetwarzania pakietów Store-and-Forward
          Opóźnienie przełączania 7 µs
          Pojemność przełączania 48 Gbps
          Ilość podsieci VLAN 4095
          Ilość grup multicastowych IGMP 128 dla każdej podsieci VLAN
          Limitowanie prędkości portu definiowalne
          Bezpieczeństwo Włączanie/wyłączanie portów,
          bezpieczeństwo portu na bazie adresów MAC,
          kontrola dostępu do sieci (802.1x),
          VLAN (802.1q ) pozwalające na segregowanie i zabezpieczanie ruchu w sieci,
          scentralizowane zarządzanie hasłami za pomocą serwera Radius,
          szyfrowana autentykacja i dostęp dzięki SNMPv3,
          Guest VLAN,
          MAC address limit,
          TACACS+,
          Authorization (15 poziomów),
          IP source guard
          Oprogramowanie STP/RSTP (IEEE 802.1D/w),
          Redundantna pętla (O-Ring) o czasie rekonfiguracji poniżej 30ms dla 250 urządzeń,
          TOS/Diffserv,
          Quality of Service (802.1p) dla zwiększenia jakości usług casu rzeczywistego,
          VLAN (802.1Q) z obsługą tagowania i wsparciem dla GVRP,
          IGMP Snooping dla strumieniowania multicastowego,
          konfiguracja portu,
          stan portu,
          statystyki portu,
          monitorowanie portu,
          zabezpieczenia portu,
          Tryby pracy redundantnej O-Ring,
          Open-Ring,
          O-Chain,
          MRP,
          MSTP(RSTP/STP compatible)
          Wskaźniki LED
          Wskaźnik Power (PWR) zielony - system w gotowości,
          zielony mrugający - system aktualizuje oprogramowanie
          Wskaźnik Ring Master zielony
          Wskaźnik błędu bursztynowy - wskazuje wystąpienie nieoczekiwanego błędu
          Wskaźnik Supervisor Login (RMT) zielony - zdalny dostęp do systemu
          Smart LED Display system Link/Act(LK/ACT) / Speed(SPD) / Duplex(FDX) / Remote (RMT) green LED indicator x 4
          Mode select Button (MODE) Link/Act(LK/ACT) / Speed(SPD) / Duplex(FDX) / Remote (RMT) mode select button,
          Port 1 ~ 28 Link/Act(LK/ACT) LED show - Green x 28
          Zasilanie
          Wejście Zasilanie podwójne 100~240VAC / 100~370VDC
          Ochrona przeciążeniowa prądowa obecna
          Ochrona przed odwróconą polaryzacją obecna
          Charakterystyka fizyczna
          Wymiary (S x G x W) 440mm x 325mm x 44mm
          Waga 4823g
          Odporność na czynniki zewnętrzne
          Temperatura składowania -40÷85°C(-40÷185°F)
          Temperatura pracy bez modułu 10G SFP+ -40 to 70°C (-40 to 158°F ) ,z obecnym modułem 10G SFP+ -20 to 60 °C (-4 to 140°F )
          Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
          Zgodność z normami/zaleceniami
          Power Automation IEC 61850-3,
          IEEE 1613 (pending)
          EMI FCC Part 15,
          CISPR (EN55022) class A
          EMS EN61000-4-2 (ESD),
          EN61000-4-3 (RS),
          EN61000-4-4 (EFT),
          EN61000-4-5 (Surge),
          EN61000-4-6 (CS),
          EN61000-4-8,
          EN61000-4-11
          Wstrząs IEC60068-2-27
          Upadek IEC60068-2-32
          Wibracja IEC60068-2-6
          Gwarancja
          Okres gwarancji 5 lat
          Pasujące moduły:
          #08898 Moduł 8x1G, RJ-45 (ORing SWM-80GT)
          #08897 Moduł 8x1G, SFP (ORing SWM-08GP)
          #07950 Moduł 4x10G, SFP (ORing SWM-04GP+_4)
          Switch przemysłowy zarządzalny, modularny, 16x 10/1000 RJ-45, 1 slot dla 4x10G (ORing RGS-P9160GC-M1-HV)
          na zamówienie
          Cena netto: 11 400,00 PLN

      • » KONWERTERY ZGODNE Z IEC 61850-3
          #08427

          Konwerter, standard IEC 61850-3, 1x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (MM SC) (ORing IMC-P111FX-MM-SC-LV)

          Seria konwerterów zaprojektowana do zastosowania w stacjach zasilania oraz transporcie kolejowym, spełniająca rygorystyczne wymogi norm IEC 61850-3 oraz IEEE 1613.

          Szeroki zakres temperatur pracy (-40 ~ 85°C) oraz napięć zasilania (12 ~ 48 VDC) pozwala na zastosowanie urządzeń w najbardziej wymagających środowiskach pracy.
          Porty
          Porty RJ-45 10/100 Base-TX Auto MDI/MDIX 1
          Porty optyczne 100 Base-FX Multi-mode SC 1
          Przełączanie Store-and-Forward
          Technologie
          Standardy ethernetowe IEEE 802.3 dla 10BaseT,
          IEEE 802.3u dla 100BaseT(X) i 100BaseFX,
          IEEE 802.3x dla kontroli przepływu
          Wskaźniki LED
          Wskaźnik zasilania / gotowości zielony x 3
          Wskaźnik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Act,
          bursztynowy dla duplex
          Wskaźnik portu 100Base-FX zielony dla Link/Act,
          bursztynowy dla duplex
          Wskaźnik LFP(bursztynowy) zapalony - link rozłączony,
          wyłączony - LFP wyłączone
          Wskaźnik błędu bursztynowy - wskazuje wystąpienie nieoczekiwanego błędu
          Zasilanie
          Wejście 3x12÷48 VDC na złączu terminal block,
          12~45VDC na złączu jack
          Pobór mocy (typowo) 10,56W
          Ochrona przeciążeniowa prądowa obecna
          Ochrona przed odwrotną polaryzacją obecna na złączu terminal block
          Charakterystyka fizyczna
          Obudowa IP-30
          Wymiary (S x W x G) 52mm x 106,1mm x 144,3mm
          Waga 660g
          Odporność na czynniki zewnętrzne
          Temperatura składowania -40÷85°C
          Temperatura pracy -40÷85°C
          Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
          Zgodność z normami/zaleceniami
          Standardy energetyczne IEC 61850-3,
          IEEE 1613
          EMI FCC Part 15,
          CISPR (EN55022) class A,
          EN50155 (EN50121-3-2,
          EN55011,
          EN50121-4)
          EMS EN61000-4-2 (ESD),
          EN61000-4-3 (RS),
          EN61000-4-4 (EFT),
          EN61000-4-5 (Surge),
          EN61000-4-6 (CS),
          EN61000-4-8,
          EN61000-4-11
          Wstrząs IEC60068-2-27
          Upadek IEC60068-2-32
          Wibracja IEC60068-2-6
          Bezpieczeństwo użytkowania EN60950-1
          Gwarancja
          Okres gwarancji 5 lat
          IMC-111 obsługuje funkcję LFP, którą można włączyć używając przełączników na obudowie - DIP-Switch.

          Zalecany zasilacz: #08170 Zasilacz 15W 12VDC, DIN TS35 (Mean Well DR-15-12)
          Konwerter, standard IEC 61850-3, 1x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (MM SC) (ORing IMC-P111FX-MM-SC-LV)
          na zamówienie
          Cena netto: zadzwońzadzwoń

          #08428

          Konwerter, standard IEC 61850-3, 1x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (SM SC) (ORing IMC-P111FX-SS-SC-LV)

          Seria konwerterów zaprojektowana do zastosowania w stacjach zasilania oraz transporcie kolejowym, spełniająca rygorystyczne wymogi norm IEC 61850-3 oraz IEEE 1613.

          Szeroki zakres temperatur pracy (-40 ~ 85°C) oraz napięć zasilania (12 ~ 48 VDC) pozwala na zastosowanie urządzeń w najbardziej wymagających środowiskach pracy.
          Porty
          Porty RJ-45 10/100 Base-TX Auto MDI/MDIX 1
          Porty optyczne 100 Base-FX Single-mode SC 1
          Przełączanie Store-and-Forward
          Technologie
          Standardy ethernetowe IEEE 802.3 dla 10BaseT,
          IEEE 802.3u dla 100BaseT(X) i 100BaseFX,
          IEEE 802.3x dla kontroli przepływu
          Wskaźniki LED
          Wskaźnik zasilania / gotowości zielony x 3
          Wskaźnik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Act,
          bursztynowy dla duplex (ON) Full-Duplex / (OFF) Half-Duplex
          Wskaźnik portu 100Base-FX zielony dla Link/Act,
          bursztynowy dla duplex (ON) Full-Duplex / (OFF) Half-Duplex
          Wskaźnik LFP(bursztynowy) zapalony - link rozłączony,
          wyłączony - LFP wyłączone
          Wskaźnik błędu bursztynowy - wskazuje wystąpienie nieoczekiwanego błędu
          Zasilanie
          Wejście 3x12÷48 VDC na złączu terminal block,
          12~45VDC na złączu jack
          Pobór mocy (typowo) 10,08W
          Ochrona przeciążeniowa prądowa obecna
          Ochrona przed odwrotną polaryzacją obecna na złączu terminal block
          Charakterystyka fizyczna
          Obudowa IP-30
          Wymiary (S x W x G) 52mm x 106,1mm x 144,3mm
          Waga 660g
          Odporność na czynniki zewnętrzne
          Temperatura składowania -40÷85°C
          Temperatura pracy -40÷85°C
          Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
          Zgodność z normami/zaleceniami
          Standardy energetyczne IEC 61850-3,
          IEEE 1613
          EMI FCC Part 15,
          CISPR (EN55022) class A,
          EN50155 (EN50121-3-2,
          EN55011,
          EN50121-4)
          EMS EN61000-4-2 (ESD),
          EN61000-4-3 (RS),
          EN61000-4-4 (EFT),
          EN61000-4-5 (Surge),
          EN61000-4-6 (CS),
          EN61000-4-8,
          EN61000-4-11
          Wstrząs IEC60068-2-27
          Upadek IEC60068-2-32
          Wibracja IEC60068-2-6
          Bezpieczeństwo użytkowania EN60950-1
          Gwarancja
          Okres gwarancji 5 lat
          IMC-111 obsługuje funkcję LFP, którą można włączyć używając przełączników na obudowie - DIP-Switch.

          Zalecany zasilacz: #08170 Zasilacz 15W 12VDC, DIN TS35 (Mean Well DR-15-12)
          Konwerter, standard IEC 61850-3, 1x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (SM SC) (ORing IMC-P111FX-SS-SC-LV)
          na zamówienie
          Cena netto: zadzwońzadzwoń

          #08429

          Konwerter, standard IEC 61850-3, 1x 10/100TX (RJ-45) + 1x100Base-FX SFP (ORing IMC-P111P-LV)

          Seria konwerterów zaprojektowana do zastosowania w stacjach zasilania oraz transporcie kolejowym, spełniająca rygorystyczne wymogi norm IEC 61850-3 oraz IEEE 1613.

          Szeroki zakres temperatur pracy (-40 ~ 85°C) oraz napięć zasilania (12 ~ 48 VDC) pozwala na zastosowanie urządzeń w najbardziej wymagających środowiskach pracy.
          Porty
          Porty RJ-45 10/100 Base-TX Auto MDI/MDIX 1
          Porty 100Base-FX SFP 1
          Przełączanie Store-and-Forward
          Technologie
          Standardy ethernetowe IEEE 802.3 dla 10BaseT,
          IEEE 802.3u dla 100BaseT(X) i 100BaseFX,
          IEEE 802.3x dla kontroli przepływu
          Wskaźniki LED
          Wskaźnik zasilania / gotowości zielony x 3
          Wskaźnik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Act,
          bursztynowy dla duplex (ON) Full-Duplex / (OFF) Half-Duplex
          Wskaźnik portu 100Base-FX zielony dla Link/Act,
          bursztynowy dla duplex (ON) Full-Duplex / (OFF) Half-Duplex
          Wskaźnik LFP(bursztynowy) zapalony - link rozłączony,
          wyłączony - LFP wyłączone
          Wskaźnik błędu bursztynowy - wskazuje wystąpienie nieoczekiwanego błędu
          Zasilanie
          Wejście 3x12÷48 VDC na złączu terminal block,
          12~45VDC na złączu jack
          Pobór mocy (typowo) 10,56W
          Ochrona przeciążeniowa prądowa obecna
          Ochrona przed odwrotną polaryzacją obecna na złączu terminal block
          Charakterystyka fizyczna
          Obudowa IP-30
          Wymiary (S x W x G) 52mm x 106,1mm x 144,3mm
          Waga 650g
          Odporność na czynniki zewnętrzne
          Temperatura składowania -40÷85°C
          Temperatura pracy -40÷85°C
          Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
          Zgodność z normami/zaleceniami
          Standardy energetyczne IEC 61850-3,
          IEEE 1613
          EMI FCC Part 15,
          CISPR (EN55022) class A,
          EN50155 (EN50121-3-2,
          EN55011,
          EN50121-4)
          EMS EN61000-4-2 (ESD),
          EN61000-4-3 (RS),
          EN61000-4-4 (EFT),
          EN61000-4-5 (Surge),
          EN61000-4-6 (CS),
          EN61000-4-8,
          EN61000-4-11
          Wstrząs IEC60068-2-27
          Upadek IEC60068-2-32
          Wibracja IEC60068-2-6
          Bezpieczeństwo użytkowania EN60950-1
          Gwarancja
          Okres gwarancji 5 lat
          IMC-111 obsługuje funkcję LFP, którą można włączyć używając przełączników na obudowie - DIP-Switch.

          Zalecany zasilacz: #08170 Zasilacz 15W 12VDC, DIN TS35 (Mean Well DR-15-12).

          W celu optymalnego doboru modułów SFP prosimy o kontakt z Działem Handlowym.
          Konwerter, standard IEC 61850-3, 1x 10/100TX (RJ-45) + 1x100Base-FX SFP (ORing IMC-P111P-LV)
          na zamówienie
          Cena netto: zadzwońzadzwoń



na początek