Komunikacja Przemysłowa
Wtorek, 19 marca
Szukaj produktu:
#08440
Media konwertery przemysłoweORING NETWORKINGRMC-111FB-MM

Konwerter 1x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (MM SC), card type (ORing RMC-111FB-MM)

Seria RMC-111 nadająca się do instalacji w obudowie RMC-1000 (#08437) to efektywne rozwiązanie do konwersji pomiędzy interfejsami 10/100Base-T(X) i 100Base-FX. Pozwalające na zwiększenie odległości transmisji po światłowodzie. Seria konwerterów RMC-111 obsługuje funkcję autodetekcji MDI/MDIX.
Porty
Porty RJ-45 10/100 Base-TX Auto MDI/MDIX 1
Porty optyczne 100 Base-FX wielomodowe (zasięg 2km, 1310nm, złącze SC) 1
Przełączanie Store-and-Forward
Technologie
Standardy ethernetowe IEEE 802.3 dla 10BaseT,
IEEE 802.3u dla 100BaseT(X) i 100BaseFX,
IEEE 802.2x dla kontroli przepływu
Wskaźniki LED
Wskaźnik zasilania zielony x 2
Wskaźnik portu RJ-45 10/100TX zielony dla Link/Aktywność – (ON) Link up / (Mrugający) Aktywność / (OFF) Link down,
bursztynowy dla 100Mbps/10Mbps – (ON) Link 100Mbps / (OFF) Link 10Mbps,
zielony dla wskaźnika portu duplex – (ON) Full-Duplex / (OFF) Half-Duplex
Wskaźnik portu 100Base-FX zielony dla portu Link/Aktywność - (ON) Link up / (Mrugający) Aktywność / (OFF) Link down,
zielony dla wskaźnika portu duplex – (ON) Full-Duplex / (OFF) Half-Duplex
Wskaźnik LFP bursztynowy dla (ON) - błąd LFP,
(OFF) - LFP wyłączone
Zasilanie
Pobór mocy (typowo) 2,2W
Ochrona przed odwrotną polaryzacją obecna
Charakterystyka fizyczna
Wymiary (S x W x G) 21,8mm x 73,1mm x 126mm
Waga 145g
Odporność na czynniki zewnętrzne
Temperatura składowania -40÷85°C
Temperatura pracy -10÷60°C
Dopuszczalna wilgotność 5%÷95% niekondensująca
Zgodność z normami/zaleceniami
EMI FCC Part 15,
CISPR (EN55022) class A
EMS EN61000-4-2 (ESD),
EN61000-4-3 (RS),
EN61000-4-4 (EFT),
EN61000-4-5 (Surge),
EN61000-4-6 (CS),
EN61000-4-8,
EN61000-4-11
Wstrząs IEC60068-2-27
Upadek IEC60068-2-32
Wibracja IEC60068-2-6
Gwarancja
Okres gwarancji 2 lata
IMC-111 obsługuje funkcję LFP, którą można włączyć używając przełączników na obudowie - DIP-Switch.
Zalecany zasilacz: #06674 Zasilacz 10W 24VDC, mini, DIN TS35 (Mean Well MDR-10-24)


Media konwertery przemysłowe
zmień widokzmień widok [cena]

KONWERTERY FAST ETHERNET

 

KONWERTERY GIGABIT ETHERNET

 

KONWERTERY ZGODNE Z EN50155

 

KONWERTERY ZGODNE Z IEC 61850-3

 

KONWERTERY PORTÓW SZEREGOWYCH

 
#08459
996,00 PLN
#08460
1 250,00 PLN

OBUDOWY RACK I KONWERTERY CARD TYPE

 

INJEKTORY PoE

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).