Komponenty Światłowodowe
Piątek, 18 października
Szukaj produktu:
#08706
Pigtaile światłowodoweWAVE OPTICS#08706

Pigtail E2000/UPC, SM, 9/125, 0,9mm, włókno G652D, 1m

Pigtail światłowodowy, jednomodowy ze złączem E2000/UPC, długość 1m.

PIGTAILE E2000
Cena netto: 34,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt

Pigtaile światłowodowe
zmień widokzmień widok [cena]

PIGTAILE SC

 

PIGTAILE LC

 

PIGTAILE FC

 

PIGTAILE ST

 

PIGTAILE E2000

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).