Komponenty Światłowodowe
Środa, 18 lipca
Szukaj produktu:
#08764
Tłumiki, sprzęgacze, splitteryWAVE OPTICS#08764

Tłumik światłowodowy SC/UPC(F) - SC/UPC(F) 10dB jednomodowy

Element optyczny umożliwiający dostosowanie mocy sygnału optycznego do odbiornika. Wersja adapterowa (żeńsko-żeńska) o tłumieniu 10dB, złącza SC/PC.
Długości fali 1200-1600nm lub 1310nm,
1550nm
Tłumienność ≤55 dB (UPC)
Skuteczność tłumienia +/-0,5
PDL ≤0.2dB
Max. wejściowa moc optyczna 200mW
Temperatura pracy -40 ÷ 80°C

TŁUMIKI OPTYCZNE UPC
Cena netto: 4,60 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Tłumiki, sprzęgacze, splittery
zmień widokzmień widok [cena]

SPLITTERY PLC

 

SPRZĘGACZE OPTYCZNE

 

TŁUMIKI OPTYCZNE UPC

 

TŁUMIKI OPTYCZNE APC

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).