Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Komponenty Światłowodowe
Wtorek, 19 października
Szukaj produktu:
#04216
NOWOŚĆ
Pigtaile światłowodoweWAVE OPTICS#04216

Zestaw 12x pigtail SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, włókno OM3, 2m

Zestaw dwunastu pigtaili wielomodowych o długości 2m w różnych kolorach, co pozwala na łatwą identyfikację w przełącznicach światłowodowych.
Długość 2m
Typ włókna MM OM3 50/125
Kolory niebieski,
pomarańczowy,
zielony,
brązowy,
szary,
biały,
czerwony,
czarny,
żółty,
fioletowy,
różowy,
turkusowy
Zestaw wraz z metryką pomiarów (IL i RL) dla każdego z kolorów

PIGTAILE SC
Cena netto: 30,90 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
Najczęściej kupowane z tym produktem

Pigtaile światłowodowe
zmień widokzmień widok [cena]

PIGTAILE SC

 

PIGTAILE LC

 

PIGTAILE FC

 

PIGTAILE ST

 

PIGTAILE E2000

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).