Akcesoria Komputerowe
Czwartek, 19 września
Szukaj produktu:
#07604
Media konwerteryWAVE OPTICSWO-KA-SDS-080K

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 80km, LFP (Wave Optics, WO-KA-SDS-080K)

Konwerter umożliwia zamianę medium ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód jednomodowy (SM) i transmisję na odległość do 80km. Konwerter posiada jedno podwójne (duplex) gniazdo światłowodowe SC oraz jedno gniazdo RJ45. Wskaźniki LED umożliwiają łatwą kontrolę i monitoring działania.
Standardy IEEE 802.3/u
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC SM
Długość fali TX 1550nm
Długość fali RX 1550nm
Zasięg portu #2 80km
Okablowanie portu #2 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Link Fault Pass-thorugh (LFP) tak
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 50°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Gwarancja 24 miesiące
Producent Wave Optics

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 226,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Media konwertery »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM

 

KONWERTERY ZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY SFP

 

OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW

 

POZOSTAŁE

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).