Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Akcesoria Komputerowe
Poniedziałek, 6 grudnia
Szukaj produktu:
#09095
Media konwerteryTP-LINKTL-FC111A-20

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 20 km, WDM (TP-Link TL-FC111A-20)

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowym
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km
Standardy IEEE 802.3/i/u
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100 m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC SM
Długość fali TX 1550 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu #2 20 km
Okablowanie portu #2 9/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ obudowy desktop
Wymiary zewnętrzne 94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 50°C
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°C ÷ 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
9V/0.6A
Producent TP-Link

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM
Cena netto: 50,70 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Media konwertery »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE

 

KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM

 

KONWERTERY SFP

 

OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).