Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Akcesoria Komputerowe
Czwartek, 23 września
Szukaj produktu:
#06842
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-QSL-4013-010K-D

Moduł QSFP+ 1x 40 Gbps LC SM, 10km, Tx:1310nm, DDMI (Wave Optics, WO-QSL-4013-010K-D)

Wkładka typu QSFP+ 40G przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 10km. Długość fali TX 1310nm. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.
Port 1x 40 Gbps LC SM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu 10km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
DMI tak
Typ modułu QSFP+
Okres gwarancji 1 rok
Producent Wave Optics

QSFP+
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 910,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]
Najczęściej kupowane z tym produktem

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

QSFP+

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

XFP

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).