Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.
Nasi partnerzy zbierają dane i używają plików cookie do personalizacji reklam i mierzenia ich skuteczności.
Kontynuując, przyjmujemy Twoją zgodę na wdrażanie plików cookies i ich zapisane w pamięci urządzenia zgodnie z naszą polityką prywatności. OK, Zamknij

 
 
Akcesoria Komputerowe
Środa, 22 września
Szukaj produktu:
#07404
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-SWL-1213-003K

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 3km, WDM TX:1310nm (Wave Optics, WO-SWL-1213-003K)

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 3km. Długość fali TX 1310nm.
Port 1x 1000 Mbps LC SM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1550nm
Zasięg portu 3km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok
Producent Wave Optics

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

QSFP+

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

XFP

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).