Akcesoria Komputerowe
Poniedziałek, 19 sierpnia
Szukaj produktu:
#08273
Moduły SFP, XFP, GBICWAVE OPTICSWO-PSL-9613-040K-D

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC SM, 40km, Tx:1310nm, DDMI (Wave Optics, WO-PSL-9613-040K-D)

Wkładka typu SFP+ 10G przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 40km. Długość fali TX 1310nm. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.
Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu 40km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
DMI tak
Typ modułu SFP+
Okres gwarancji 1 rok
Producent Wave Optics

SFP+
* Towar sprowadzany na zamówienie
Cena netto: 1 050,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt
[+]dodaj produkt do porównania | pokaż porównanie [0]

Moduły SFP, XFP, GBIC »  Producent:
zmień widokzmień widok [cena]

SFP WIELOMODOWE I JEDNOMODOWE

 

SFP WDM - ZŁĄCZE SC

 

SFP WDM - ZŁĄCZE LC

 

SFP CWDM

 

SFP DWDM

 

SFP RJ-45

 

SFP+

 

SFP+ WDM

 

SFP+ DWDM

 

QSFP+

 

GBIC MM I SM

 

GBIC WDM

 

GBIC RJ-45

 

XFP

 

XFP DWDM

 

PRZEWODY OPTYCZNE (AOC) SFP+, QSFP+

 

PRZEWODY MIEDZIANE (DAC) SFP+, QSFP+

 

MODUŁY DEDYKOWANE

 
#05922
1 900,00 PLN



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).