Komponenty Światłowodowe
Sobota, 15 grudnia
Szukaj produktu:
#08580
Patchcordy światłowodoweWAVE OPTICS#08580

Patchcord MPO(F)-MPO(F) typu B, MM, 50/125, 12F, włókno OM3, 3.0mm, 15 m

Wielowłóknowe patchcordy ze złączami MPO pozwalają zaoszczędzić miejsce w przełącznicach i szafach teleinformatycznych. Wysoka przepustowość do 100Gb/s i niskie straty wtrąceniowe przy małych rozmiarach złącza.
Typ włókna OM3. Złącza MPO żeńskie (bez pinów). Patchcord z przeplotem (typu B), przeznaczony do bezpośredniego łączenia ze sobą modułów światłowodowych.

PATCHCORDY MPO
Cena netto: 319,00 PLN  Jednostka: szt  Stawka VAT: 23%
Minimalna ilość zamówienia: 1 x szt
Ilość sztuk w najmniejszym opakowaniu zbiorczym: 1 x szt
x szt

Patchcordy światłowodowe
zmień widokzmień widok [cena]

PATCHCORDY SC-SC

 

PATCHCORDY SC-LC

 

PATCHCORDY LC-LC

 

PATCHCORDY SC-FC

 

PATCHCORDY LC-FC

 

PATCHCORDY SC-ST

 

PATCHCORDY LC-ST

 

PATCHCORDY ST-ST

 

PATCHCORDY E2000

 

PATCHCORDY MPO

 

POZOSTAŁE PATCHCORDY

 

AKTYWNE PATCHCORDY SFP+, QSFP

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).