Komponenty Światłowodowe
Poniedziałek, 11 grudnia
Szukaj produktu:
#08646
Patchcordy światłowodoweWAVE OPTICS#08646

Patchcord LC/UPC-FC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m

Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze złączami LC/PC - FC/PC, dupleks (podwójne), długość 3m.
Tłumienność ≤0,20dB
Straty odbiciowe ≥50dB
Powtarzalność ≤0.2dB
Wytrzymałość na rozciąganie >10kg
Temperatura pracy -40 ÷ 80°C

PATCHCORDY LC-FC

Patchcordy światłowodowe
zmień widokzmień widok [cena]

PATCHCORDY SC-SC

 

PATCHCORDY SC-LC

 

PATCHCORDY LC-LC

 

PATCHCORDY SC-FC

 

PATCHCORDY LC-FC

 

PATCHCORDY SC-ST

 

PATCHCORDY LC-ST

 

PATCHCORDY ST-ST

 

PATCHCORDY E2000

 

PATCHCORDY MPO

 

POZOSTAŁE PATCHCORDY

 

AKTYWNE PATCHCORDY SFP+, QSFP

 



Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl).